Čas na serveru 12:10:17

Aukce LXXXI./2022

Josef Jíra - Přístav

Josef Jíra
Přístav

Id: 354404

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 300

Detail

Josef Jambor - Předjaří

Josef Jambor
Předjaří

Id: 349901

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 353202

patinovaná bronzová plastika, celková výška včetně kamenného podstavce 23 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaroslav Mandl - SPHAERA I.

Jaroslav Mandl
SPHAERA I.

Id: 354502

vyřezávaný reliéf/akryl, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 350005

stukturální malba/sololit, rozměr 26 x 26 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jaroslav Vožniak - Abstrakce

Jaroslav Vožniak
Abstrakce

Id: 350006

malba/sololit, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno na zadní staně, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Josef Jíra - Můj betlémek

Josef Jíra
Můj betlémek

Id: 352102

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno matným plexi, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

19 800

Detail

Příhozy: 49

Emil Orlík - Z Japonska

Emil Orlík
Z Japonska

Id: 350204

pastel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 58,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Zdeněk Červinka - Romantická procházka

Zdeněk Červinka
Romantická procházka

Id: 353701

olej/sololit, rozměr 24 x 31 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 200

Detail

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 347905

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Vincenc Beneš - Vlčí máky

Vincenc Beneš
Vlčí máky

Id: 352201

olej/karton, rozměr viditelný 34 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Kamil Lhoták - Kámen vzpomínek

Kamil Lhoták
Kámen vzpomínek

Id: 350101

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 68 cm, neznačeno, přiložen certifikát pravosti potvrzený Kamilem Lhotákem ml. viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Vlčí máky

Julie Mezerová-Winterová
Vlčí máky

Id: 351807

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, volné v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 49

Ivan Sedliský - Dívka v bílých šatech

Ivan Sedliský
Dívka v bílých šatech

Id: 350302

olej/plátno, rozměr 65 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan  Zrzavý - Lodě u mola

Lodě u mola

Id: 350403

tisková technika/papír, rozměr listu 42 x 54 cm, značeno v tisku i vlastnoručně, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Účastníci: 18