Aukce LXXXI./2022
Josef Jíra
Přístav
Id: 354404
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 300 Kč
Josef Jambor
Předjaří
Id: 349901
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 353202
patinovaná bronzová plastika, celková výška včetně kamenného podstavce 23 cm, značeno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Jaroslav Mandl
SPHAERA I.
Id: 354502
vyřezávaný reliéf/akryl, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 350005
stukturální malba/sololit, rozměr 26 x 26 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Jaroslav Vožniak
Abstrakce
Id: 350006
malba/sololit, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno na zadní staně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Josef Jíra
Můj betlémek
Id: 352102
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno matným plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 800 Kč
Příhozy: 49
Emil Orlík
Z Japonska
Id: 350204
pastel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 58,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč
Zdeněk Červinka
Romantická procházka
Id: 353701
olej/sololit, rozměr 24 x 31 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 200 Kč
Pasta Oner
Success
Id: 347905
serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Vincenc Beneš
Vlčí máky
Id: 352201
olej/karton, rozměr viditelný 34 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Kamil Lhoták
Kámen vzpomínek
Id: 350101
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 68 cm, neznačeno, přiložen certifikát pravosti potvrzený Kamilem Lhotákem ml. viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 000 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Vlčí máky
Id: 351807
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, volné v rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 49
Ivan Sedliský
Dívka v bílých šatech
Id: 350302
olej/plátno, rozměr 65 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Lodě u mola
Id: 350403
tisková technika/papír, rozměr listu 42 x 54 cm, značeno v tisku i vlastnoručně, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Účastníci: 18