Čas na serveru 06:44:52

Aukce LXXXI./2022

Josef Soukup - Kosatce

Josef Soukup
Kosatce

Id: 350201

olej/plátno/karton, rozměr 69 x 53 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Cyril Bouda - Divadelní scéna

Cyril Bouda
Divadelní scéna

Id: 351001

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9 x 26 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Luční kvítí

Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí

Id: 351803

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno vlevo dole, datováno, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Generalita

Neznačeno
Generalita

Id: 347704

lavírovaná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, neznačeno, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Frank Worth - Playful Marilyn Monroe

Frank Worth
Playful Marilyn Monroe

Id: 351201

fotografie, rozměr ve výřezu 37,5 x 26,5 cm, slepotiskové razítko vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Trampota - Podzim

Jan Trampota
Podzim

Id: 353102

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav Rabas - Pradlenky

Václav Rabas
Pradlenky

Id: 348402

malba/lepenka, rozměr 25 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Albín Lhota - Strom u cesty

Albín Lhota
Strom u cesty

Id: 349902

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz krakelován

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - V údolí

Otakar Hůrka
V údolí

Id: 350404

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 350408

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 23 x 16 cm, značeno monogramem v tisku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, list mírně posunut

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Provazník - Démon

Jan Provazník
Démon

Id: 352604

olej/plátno, rozměr 120 x 81 cm, značeno a datováno 77 vpravo dole, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Roman Havelka - Zima

Roman Havelka
Zima

Id: 353505

olej/karton, rozměr 19 x 23 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Diana na lovu

Max Švabinský
Diana na lovu

Id: 353507

litografie/papír, rozměr tisku 36 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Horská bystřina

Horská bystřina

Id: 352402

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, značeno Fischer vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 277

Detail

Miloš Pošar - Starý mlýn

Miloš Pošar
Starý mlýn

Id: 353103

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítky včetně výstavního štítku Umělecké besedy, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 100

Detail