Aukce LXXXI./2022
Cyril Bouda
Divadelní scéna
Id: 351001
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9 x 26 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí
Id: 351803
olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno vlevo dole, datováno, volné v rámu, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Generalita
Id: 347704
lavírovaná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, neznačeno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Frank Worth
Playful Marilyn Monroe
Id: 351201
fotografie, rozměr ve výřezu 37,5 x 26,5 cm, slepotiskové razítko vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Jan Trampota
Podzim
Id: 353102
pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Václav Rabas
Pradlenky
Id: 348402
malba/lepenka, rozměr 25 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 500 Kč
Albín Lhota
Strom u cesty
Id: 349902
olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz krakelován
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Otakar Hůrka
V údolí
Id: 350404
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Anděl
Id: 350408
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 23 x 16 cm, značeno monogramem v tisku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, list mírně posunut
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
Jan Provazník
Démon
Id: 352604
olej/plátno, rozměr 120 x 81 cm, značeno a datováno 77 vpravo dole, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Roman Havelka
Zima
Id: 353505
olej/karton, rozměr 19 x 23 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Max Švabinský
Diana na lovu
Id: 353507
litografie/papír, rozměr tisku 36 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Horská bystřina
Id: 352402
olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, značeno Fischer vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 277 Kč
Miloš Pošar
Starý mlýn
Id: 353103
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítky včetně výstavního štítku Umělecké besedy, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 100 Kč
Karel Jan Sigmund
Zima na Českomoravské vysočině
Id: 350406
olej/karton, rozměr ve výřezu 32 x 48,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně záruční list, zaskleno, zničený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč