Aukce LXXXI./2022
Robert Jiran
Po koupeli
Id: 350601
olej/plátno, rozmr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
46 000 Kč
Andy Warhol
Coca-Cola
Id: 344802
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 84/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 49
Antonín Hudeček
Benátky
Id: 352405
olej/karton, rozměr 43,5 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 53
Jan Kutálek
Dráček
Id: 352502
pálená hlína/glazováno, výška cca 23 cm, délka cca 32 cm, značeno na spodní straně, lokálně drobné oděrky, majitelem konzultováno s PaedDr. Danou Kutálkovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Iva Hüttnerová
Cikáni
Id: 348701
olej/plátno/karton, rozměr 31,5 x 38 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
František Tavík Šimon
Les Halles et L église Saint-Eustache
Id: 351501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 38,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 69
Otakar Číla
Tetřevi v mlze
Id: 352401
olej/karton, rozměr 41 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, vše v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
42 500 Kč
Příhozy: 67
Ota Bubeníček
Před bouří
Id: 349007
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč
Josef Ullmann
Letní krajina
Id: 348301
olej/lepenka, rozměr 45 x 59 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 52
Josef Velčovský
Zeď nářků
Id: 350501
akryl/plátno/dřevěná deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek a popis na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 352702
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, na zadní straně razítka autenticity viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 500 Kč
Robert Jiran
Rovnováha
Id: 343504
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 50
Benátčanka
Id: 353702
lept/varianta s kresbou/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno, popsáno, varianta 1/1 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
40 000 Kč
Vladimír Renčín
Konec diskuze
Id: 350003
kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 59
Vilma Vrbová - Kotrbová
Děťátko
Id: 351812
olej/deska, rozměr viditelný 34 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 68