Čas na serveru 09:26:43

Aukce LXXXI./2022

Robert Jiran - Po koupeli

Robert Jiran
Po koupeli

Id: 350601

olej/plátno, rozmr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Andy Warhol - Coca-Cola

Andy Warhol
Coca-Cola

Id: 344802

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 84/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 49

Antonín Hudeček - Benátky

Antonín Hudeček
Benátky

Id: 352405

olej/karton, rozměr 43,5 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

45 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Kutálek - Dráček

Jan Kutálek
Dráček

Id: 352502

pálená hlína/glazováno, výška cca 23 cm, délka cca 32 cm, značeno na spodní straně, lokálně drobné oděrky, majitelem konzultováno s PaedDr. Danou Kutálkovou

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Iva Hüttnerová - Cikáni

Iva Hüttnerová
Cikáni

Id: 348701

olej/plátno/karton, rozměr 31,5 x 38 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

František Tavík Šimon - Les Halles et L église Saint-Eustache

František Tavík Šimon
Les Halles et L église Saint-Eustache

Id: 351501

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 38,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 69

Otakar Číla - Tetřevi v mlze

Otakar Číla
Tetřevi v mlze

Id: 352401

olej/karton, rozměr 41 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

42 500

Detail

Příhozy: 67

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 349007

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Josef Ullmann - Letní krajina

Josef Ullmann
Letní krajina

Id: 348301

olej/lepenka, rozměr 45 x 59 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 52

Josef Velčovský - Zeď nářků

Josef Velčovský
Zeď nářků

Id: 350501

akryl/plátno/dřevěná deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek a popis na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 352702

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, na zadní straně razítka autenticity viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Robert Jiran - Rovnováha

Robert Jiran
Rovnováha

Id: 343504

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 50

Jiří Anderle - Benátčanka

Benátčanka

Id: 353702

lept/varianta s kresbou/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno, popsáno, varianta 1/1 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Vladimír Renčín - Konec diskuze

Vladimír Renčín
Konec diskuze

Id: 350003

kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 59

Vilma Vrbová - Kotrbová - Děťátko

Vilma Vrbová - Kotrbová
Děťátko

Id: 351812

olej/deska, rozměr viditelný 34 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 68