Čas na serveru 09:30:22

Aukce LXXXI./2022

Vilma Vrbová - Kotrbová - Děťátko

Vilma Vrbová - Kotrbová
Děťátko

Id: 351812

olej/deska, rozměr viditelný 34 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 68

Jan Saudek - The Water Pipe

The Water Pipe

Id: 350901

fotografie/papír, rozměr 24 x 31 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

37 100

Detail

František Emler - Bretagne

František Emler
Bretagne

Id: 349801

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 800

37 000

Detail

Jan Saudek - Portrait of a Virgine

Portrait of a Virgine

Id: 350806

fotografie/papír, rozměr 29,3 x 40 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Lutobor Hlavsa - Zuzana aneb pokušení

Lutobor Hlavsa
Zuzana aneb pokušení

Id: 354803

olej/deska, rozměr 51 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, drobné oděrky v ploše obrazu, rámováno, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Tvář s šiškami

Marie Čermínová - Toyen
Tvář s šiškami

Id: 348802

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 64

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 349803

patinovaná sádra, celková výška plastiky včetně sádrového podstavce 38 cm, značeno a datováno ve spodní části hlavy, na povrchu drobné oděrky a otěry, stav viz foto

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 350903

malba/lepenka, rozměr viditelný 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, přiložen certifikát k dílu vydaný autorem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

František Kupka - Žena

František Kupka
Žena

Id: 351101

kombinovaná technika/tužka/uhel/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 43 cm, vpravo dole autorské razítko, list poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 63

Bohuslav Reynek - Vzkříšení Lazara

Bohuslav Reynek
Vzkříšení Lazara

Id: 352004

lept/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

36 000

Detail

Robert Jiran - Při tanci

Robert Jiran
Při tanci

Id: 343106

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Zdeněk Kovář - Slévač

Zdeněk Kovář
Slévač

Id: 353106

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 27 cm, celková výška cca 29,5 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:
3 800

33 000

Detail

Příhozy: 55

Hugo Boettinger - Dívka s ovocem

Hugo Boettinger
Dívka s ovocem

Id: 350202

olej/karton, rozměr 43,5 x 32 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 59

František Líbal - Předjarní den

František Líbal
Předjarní den

Id: 351701

olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, značeno vpravo dole s datací, obraz znečištěn, lokálně poškozen, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jakub Obrovský - Dívka

Jakub Obrovský
Dívka

Id: 347702

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 50 x 31 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail