Aukce LXXXI./2022
The Water Pipe
Id: 350901
fotografie/papír, rozměr 24 x 31 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 100 Kč
František Emler
Bretagne
Id: 349801
olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
37 000 Kč
Portrait of a Virgine
Id: 350806
fotografie/papír, rozměr 29,3 x 40 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Lutobor Hlavsa
Zuzana aneb pokušení
Id: 354803
olej/deska, rozměr 51 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, drobné oděrky v ploše obrazu, rámováno, získáno přímo z rodiny autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Tvář s šiškami
Id: 348802
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 64
Emil Filla
Hlava
Id: 349803
patinovaná sádra, celková výška plastiky včetně sádrového podstavce 38 cm, značeno a datováno ve spodní části hlavy, na povrchu drobné oděrky a otěry, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 350903
malba/lepenka, rozměr viditelný 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, přiložen certifikát k dílu vydaný autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
František Kupka
Žena
Id: 351101
kombinovaná technika/tužka/uhel/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 43 cm, vpravo dole autorské razítko, list poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 63
Bohuslav Reynek
Vzkříšení Lazara
Id: 352004
lept/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
36 000 Kč
Robert Jiran
Při tanci
Id: 343106
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Zdeněk Kovář
Slévač
Id: 353106
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 27 cm, celková výška cca 29,5 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 55
Hugo Boettinger
Dívka s ovocem
Id: 350202
olej/karton, rozměr 43,5 x 32 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 59
František Líbal
Předjarní den
Id: 351701
olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, značeno vpravo dole s datací, obraz znečištěn, lokálně poškozen, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Jakub Obrovský
Dívka
Id: 347702
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 50 x 31 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
It touches my very soul
Id: 350805
fotografie/papír, rozměr 19,8 x 28,4 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč