Čas na serveru 07:34:00

Aukce LXXXI./2022

Jan Saudek - It touches my very soul

It touches my very soul

Id: 350805

fotografie/papír, rozměr 19,8 x 28,4 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Mezi staveními

František Daněk - Sedláček
Mezi staveními

Id: 348203

olej/plátno/deska, rozměr 49 x 64,5 cm, značeno vlevo dole s datací, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

30 200

Detail

Adolf Born - Colombine a spol.

Colombine a spol.

Id: 352003

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 100

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 50

Jan Saudek - Motherhood

Motherhood

Id: 350807

fotografie/papír, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 50

Ludvík Vacátko - Srna se srnčaty

Ludvík Vacátko
Srna se srnčaty

Id: 354002

olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, věnování na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jaro Procházka - Posázaví

Jaro Procházka
Posázaví

Id: 354101

olej/plátno, rozměr 71,5 x 103 cm, značeno a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Jíra - Křížová cesta

Josef Jíra
Křížová cesta

Id: 350002

litografie/papír, rozměr listu 33 x 73,5 cm, značeno a datováno včetně věnování vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 500

Detail

Josef Jíra - Saida (Libanon)

Josef Jíra
Saida (Libanon)

Id: 353001

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 400

Detail

Účastníci: 18

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 350701

papírový reliéf, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno v kazetě, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová-Zoubek

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 54

Jan Saudek - Dívka ve slamáčku

Dívka ve slamáčku

Id: 350804

fotografie/papír, rozměr 23,6 x 29,8 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 352406

olej/karton, rozměr 44 x 64 cm, značeno a popsáno vlevo dole, na zadní straně autorské určení místa, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Pasta  Oner - Good Memories

Pasta Oner
Good Memories

Id: 352603

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 51

Zdeněk Beran - Abstrakce

Zdeněk Beran
Abstrakce

Id: 352001

strukturální malba/hmota/plátno, rozměr 90 x 58 cm, značeno na zadní straně, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

28 222

Detail

Jan Rapin - Fletnistka

Jan Rapin
Fletnistka

Id: 349501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Robert Jiran - Za úplňku

Robert Jiran
Za úplňku

Id: 343103

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Účastníci: 24