Čas na serveru 06:23:06

Aukce LXXXI./2022

Zbyšek Sion - Postava

Zbyšek Sion
Postava

Id: 350409

litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

4.4.2022, 19:36:00

  Neznačeno - Potok v Ronově

Neznačeno
Potok v Ronově

Id: 355402

olej/karton, rozměr 14 x 15 cm, neznačeno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

4.4.2022, 23:01:00