Čas na serveru 10:00:25

Aukce LXXXI./2022

František Kaván - Podmračný den

František Kaván
Podmračný den

Id: 347601

olej/lepenka, rozměr 34 x 45 cm, značeno vpravo dole, vznik po roce 1905, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

79 000

Detail

Příhozy: 94

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 351814

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky cca 49,5 cm, celková výška včetně kamenného podstavce cca 53 cm, značeno na plintě, jedná se o původní starý odlitek s kvalitní patinou

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 88

Václav Brožík - U skleničky

Václav Brožík
U skleničky

Id: 354901

olej/plátno, rozměr 41 x 38 cm, značeno vpravo dole, rentoilováno, lokální oděrky v malbě, značně poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
15 000

77 000

Detail

Příhozy: 62

František Kaván - Na zápraží

František Kaván
Na zápraží

Id: 348601

olej/karton, rozměr 22 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 82

František Kaván - Večerní mráz

František Kaván
Večerní mráz

Id: 349201

olej/karton, rozměr 59 x 73 cm, značeno a popsáno vpravo dole, z přední části zaskleno muzealním sklem, nově rámováno, zadní část zasklena, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

75 000

Detail

Příhozy: 60

Lutobor Hlavsa - Na dostizích

Lutobor Hlavsa
Na dostizích

Id: 354801

olej/dřevěná deska, rozměr 52,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 69

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 353204

bronzová plastika, celková výška 18 cm, značeno monogramem na podstavci, katalogové číslo 9258, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 351901

olej/karton, rozměr 102 x 70,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

66 500

Detail

Příhozy: 72

Alois Kalvoda - Na malé říčce

Alois Kalvoda
Na malé říčce

Id: 353401

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno vlevo dole, obraz v ploše lokálně otřený, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 74

Robert Jiran - Náhrdelník

Robert Jiran
Náhrdelník

Id: 343104

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 61

Milan Laluha - Dvě babky

Milan Laluha
Dvě babky

Id: 354201

olej/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno vlevo dole, též na zadní straně včetně datace, rámováno

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 69

Jaroslav Grus - Ráno na Labi

Jaroslav Grus
Ráno na Labi

Id: 349001

olej/plátno, rozměr 98 x 146 cm, autorsky popsáno včetně značení na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

61 500

Detail

Příhozy: 55

Wilhelm Thöny - Společnost na loďce

Wilhelm Thöny
Společnost na loďce

Id: 350803

olejová tempera/karton, rozměr 30,2 x 35,9 cm, značeno vlevo nahoře, nerámováno, volně loženo, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 353203

bronzová plastika, celková výška cca 8,8 cm, značeno monogramem na podstavci

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

František Ringo Čech - Český Krumlov

František Ringo Čech
Český Krumlov

Id: 354302

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 64