Aukce LXXXI./2022
František Kaván
Podmračný den
Id: 347601
olej/lepenka, rozměr 34 x 45 cm, značeno vpravo dole, vznik po roce 1905, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 94
Jan Štursa
Raněný
Id: 351814
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky cca 49,5 cm, celková výška včetně kamenného podstavce cca 53 cm, značeno na plintě, jedná se o původní starý odlitek s kvalitní patinou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
78 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 88
Václav Brožík
U skleničky
Id: 354901
olej/plátno, rozměr 41 x 38 cm, značeno vpravo dole, rentoilováno, lokální oděrky v malbě, značně poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 62
František Kaván
Na zápraží
Id: 348601
olej/karton, rozměr 22 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 82
František Kaván
Večerní mráz
Id: 349201
olej/karton, rozměr 59 x 73 cm, značeno a popsáno vpravo dole, z přední části zaskleno muzealním sklem, nově rámováno, zadní část zasklena, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 60
Lutobor Hlavsa
Na dostizích
Id: 354801
olej/dřevěná deska, rozměr 52,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 69
Ptáček
Id: 353204
bronzová plastika, celková výška 18 cm, značeno monogramem na podstavci, katalogové číslo 9258, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
72 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 351901
olej/karton, rozměr 102 x 70,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 500 Kč
Příhozy: 72
Alois Kalvoda
Na malé říčce
Id: 353401
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno vlevo dole, obraz v ploše lokálně otřený, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 74
Robert Jiran
Náhrdelník
Id: 343104
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
62 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 61
Milan Laluha
Dvě babky
Id: 354201
olej/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno vlevo dole, též na zadní straně včetně datace, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 69
Jaroslav Grus
Ráno na Labi
Id: 349001
olej/plátno, rozměr 98 x 146 cm, autorsky popsáno včetně značení na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
61 500 Kč
Příhozy: 55
Wilhelm Thöny
Společnost na loďce
Id: 350803
olejová tempera/karton, rozměr 30,2 x 35,9 cm, značeno vlevo nahoře, nerámováno, volně loženo, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
57 000 Kč
Ptáček
Id: 353203
bronzová plastika, celková výška cca 8,8 cm, značeno monogramem na podstavci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
57 000 Kč
František Ringo Čech
Český Krumlov
Id: 354302
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 64