Aukce LXXXI./2022
Kristian Kodet
Postavy
Id: 353205
olej/papír/karton, rozměr 62,5 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Robert Jiran
Dívka v okně
Id: 343105
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
54 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 79
Iva Hüttnerová
Kořenářka
Id: 353201
olej/plátno, rozměr oválu 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
54 000 Kč
Robert Jiran
Operace Anthropoid
Id: 351601
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
53 001 Kč
Příhozy: 57
Robert Jiran
Dívka s kočkou
Id: 350405
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
52 500 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 82
Marie Čermínová - Toyen
Zasněná
Id: 352005
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 55
Rudolf Krivoš
U sklenky
Id: 353601
malba/překližka, rozměr 79 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice I
Id: 345104
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 56
Jaroslav Horejc
Venuše
Id: 351307
bronzová plastika postříbřená na kamenném podstavci, výška plastiky cca 34 cm, celková výška včetně podstavce cca 35 cm, značeno ve spodní části včetně značky litce, drobné oděrky na podstavci, oxidační nedostatečnosti v ploše sochy; jedná se o původní starý a vzhledem k povrchové úpravě mimořádně vzácný kus
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 50
Pablo Picasso
Le Chardonneret
Id: 352901
akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, doba vzniku 1948, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 54
František Emler
Ulice v Karlíně
Id: 352403
olej/karton, rozměr 47 x 100 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 60
František Kaván
V lese
Id: 353506
olej/lepenka/karton, rozměr viditelný 18,5 x 27 cm, značeno a datováno ´94 vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně drobně poškozená malba viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 57
Kristian Kodet
Oči
Id: 348801
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 500 Kč
Příhozy: 56
František Drtikol
Pohled do údolí
Id: 354405
olej/překližka, rozměr 20 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 444 Kč
Robert Jiran
Černá a bílá
Id: 350102
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 003 Kč
Příhozy: 62