Čas na serveru 04:42:49

Aukce LXXXI./2022

Kristian Kodet - Postavy

Kristian Kodet
Postavy

Id: 353205

olej/papír/karton, rozměr 62,5 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Robert Jiran - Dívka v okně

Robert Jiran
Dívka v okně

Id: 343105

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 79

Iva Hüttnerová - Kořenářka

Iva Hüttnerová
Kořenářka

Id: 353201

olej/plátno, rozměr oválu 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Robert Jiran - Operace Anthropoid

Robert Jiran
Operace Anthropoid

Id: 351601

Vyvolávací cena:

53 001

Detail

Příhozy: 57

Robert Jiran - Dívka s kočkou

Robert Jiran
Dívka s kočkou

Id: 350405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

52 500

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 82

Marie Čermínová - Toyen - Zasněná

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná

Id: 352005

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 55

Rudolf Krivoš - U sklenky

Rudolf Krivoš
U sklenky

Id: 353601

malba/překližka, rozměr 79 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice I

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice I

Id: 345104

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 56

Jaroslav Horejc - Venuše

Jaroslav Horejc
Venuše

Id: 351307

bronzová plastika postříbřená na kamenném podstavci, výška plastiky cca 34 cm, celková výška včetně podstavce cca 35 cm, značeno ve spodní části včetně značky litce, drobné oděrky na podstavci, oxidační nedostatečnosti v ploše sochy; jedná se o původní starý a vzhledem k povrchové úpravě mimořádně vzácný kus

Vyvolávací cena:
7 500

49 000

Detail

Příhozy: 50

Pablo Picasso - Le Chardonneret

Pablo Picasso
Le Chardonneret

Id: 352901

akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, doba vzniku 1948, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 54

František Emler - Ulice v Karlíně

František Emler
Ulice v Karlíně

Id: 352403

olej/karton, rozměr 47 x 100 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 60

František Kaván - V lese

František Kaván
V lese

Id: 353506

olej/lepenka/karton, rozměr viditelný 18,5 x 27 cm, značeno a datováno ´94 vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně drobně poškozená malba viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 57

Kristian Kodet - Oči

Kristian Kodet
Oči

Id: 348801

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 500

Detail

Příhozy: 56

František Drtikol - Pohled do údolí

František Drtikol
Pohled do údolí

Id: 354405

olej/překližka, rozměr 20 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 444

Detail

Robert Jiran - Černá a bílá

Robert Jiran
Černá a bílá

Id: 350102

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko,po

Vyvolávací cena:

47 003

Detail

Příhozy: 62