Čas na serveru 15:15:54

Aukce LXXXIV./2022

František  Hudeček - Hlava II

František Hudeček
Hlava II

Id: 377608

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 19 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Francouzský statek

Jaroslav Veris (Zamazal)
Francouzský statek

Id: 378003

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 46,5 x 35 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 372906

olej/plátno, rozměr 48 x 39 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší s rybami a časopisem

Emil Filla
Kubistické zátiší s rybami a časopisem

Id: 368004

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František Skála_ - Alpská krajina

František Skála_
Alpská krajina

Id: 373202

olej/plátno, rozměr 53 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz krakelován

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Robert Jiran - Zrcadlení

Robert Jiran
Zrcadlení

Id: 374702

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Autor neurčen - Terč 1780

Terč 1780

Id: 376709

malba/dřevo, průměr cca 72 cm, otvory po střelách, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

16 500

Detail

Jiří Mocek - Ráno

Jiří Mocek
Ráno

Id: 377901

olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na liště

Vyvolávací cena:
3 800

16 500

Detail

Antonín Brunner - Letní hry

Antonín Brunner
Letní hry

Id: 378004

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše místy poškozené plátno, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Gustav Macoun - Stromy na louce

Gustav Macoun
Stromy na louce

Id: 377106

olej/karton, rozměr 66 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, karton mírně zvlněný

Vyvolávací cena:

16 111

Detail

Hanuš Schwaiger - Se džbánkem

Hanuš Schwaiger
Se džbánkem

Id: 372001

olej/dřevo, rozměr 32 x 19 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, ověřeno v autorově rodině, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

16 000

Detail

Karel Langer - Léto

Karel Langer
Léto

Id: 373902

olej/karton, rozměr 32 x 45 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Váchal - Chvíle slávy jsem měl

Josef Váchal
Chvíle slávy jsem měl

Id: 375012

barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 35 x 25,5 cm, značeno monogramem v tisku vlevo dole a perem vpravo dole, číslo listu 14, nerámováno, volně loženo, přiložena kopie potvrzení o číslování listu

Vyvolávací cena:
3 800

16 000

Detail

Karel Langer - Snopy

Karel Langer
Snopy

Id: 376402

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 52 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Otto Gutfreund - Koncert

Otto Gutfreund
Koncert

Id: 378306

sádrová plastika, rozměr cca 45 x 64 cm, značeno na zadní straně včetně čísla II, též štítek z posmrtné výstavy autora, původní stav, drobné oděrky , v ploše zašpiněno, jedná se o původní starý kus

Vyvolávací cena:
12 000

16 000

Detail