Aukce LXXXIV./2022
František Hudeček
Hlava II
Id: 377608
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 19 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Francouzský statek
Id: 378003
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 46,5 x 35 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Neznačeno
Portrét
Id: 372906
olej/plátno, rozměr 48 x 39 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
Emil Filla
Kubistické zátiší s rybami a časopisem
Id: 368004
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
16 500 Kč
František Skála_
Alpská krajina
Id: 373202
olej/plátno, rozměr 53 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz krakelován
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Robert Jiran
Zrcadlení
Id: 374702
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Terč 1780
Id: 376709
malba/dřevo, průměr cca 72 cm, otvory po střelách, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 500 Kč
Jiří Mocek
Ráno
Id: 377901
olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na liště
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 500 Kč
Antonín Brunner
Letní hry
Id: 378004
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše místy poškozené plátno, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Gustav Macoun
Stromy na louce
Id: 377106
olej/karton, rozměr 66 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, karton mírně zvlněný
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 111 Kč
Hanuš Schwaiger
Se džbánkem
Id: 372001
olej/dřevo, rozměr 32 x 19 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, ověřeno v autorově rodině, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 000 Kč
Karel Langer
Léto
Id: 373902
olej/karton, rozměr 32 x 45 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Váchal
Chvíle slávy jsem měl
Id: 375012
barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 35 x 25,5 cm, značeno monogramem v tisku vlevo dole a perem vpravo dole, číslo listu 14, nerámováno, volně loženo, přiložena kopie potvrzení o číslování listu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 000 Kč
Karel Langer
Snopy
Id: 376402
olej/plátno/karton, rozměr 47 x 52 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Otto Gutfreund
Koncert
Id: 378306
sádrová plastika, rozměr cca 45 x 64 cm, značeno na zadní straně včetně čísla II, též štítek z posmrtné výstavy autora, původní stav, drobné oděrky , v ploše zašpiněno, jedná se o původní starý kus
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
16 000 Kč