Čas na serveru 10:22:02

Aukce LXXXIV./2022

  Autor neurčen - Dívka pod vodopádem

Dívka pod vodopádem

Id: 376702

olej/karton, rozměr 20 x 15 cm, značeno nečitelně vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - PF 2014

PF 2014

Id: 372203

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jaroslav Háša - Šumava u Prachatic

Jaroslav Háša
Šumava u Prachatic

Id: 378502

olej/překližka, rozměr 33 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Hrnčířský trh

Josef (Joža) Koudelka
Hrnčířský trh

Id: 373002

olej/plátno, rozměr 60 x 87 cm, značeno, popsáno, datováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Roman Havelka - Horská chalupa

Roman Havelka
Horská chalupa

Id: 371808

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26,5 cm, značeno a popsáno včetně datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef  Kadeřábek - Malířské zátiší

Josef Kadeřábek
Malířské zátiší

Id: 376711

olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, značeno vlevo dole, oděrky na novodobém rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Rudolf Kremlička - Švec

Rudolf Kremlička
Švec

Id: 376713

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

7 100

Detail

Václav Březina - U malé říčky

Václav Březina
U malé říčky

Id: 372701

olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, obraz mírně zvlněn, pod sklem zaprášeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

7 000

Detail

Karel Hodr - U řeky

Karel Hodr
U řeky

Id: 374502

olej/karton, rozměr ve výřezu 32,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě, lehce poškozená pasparta, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Portrét

Vlastimil Zábranský
Portrét

Id: 376206

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail

Wilhelm Erhardt - Horská krajina

Wilhelm Erhardt
Horská krajina

Id: 371809

olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, značeno vpravo dole, obraz poškozen, proražen, v minulosti neodborně restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Mythus

Max Švabinský
Mythus

Id: 373507

lept/papír, rozměr ve výřezu 37 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Akt

Jan Bauch
Akt

Id: 376201

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Hugo Ullik - Na zámku

Hugo Ullik
Na zámku

Id: 376714

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 25 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Hudeček - Hlava

František Hudeček
Hlava

Id: 377607

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 19 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail