Aukce LXXXIV./2022
Dívka pod vodopádem
Id: 376702
olej/karton, rozměr 20 x 15 cm, značeno nečitelně vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Příhozy: 48
PF 2014
Id: 372203
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Jaroslav Háša
Šumava u Prachatic
Id: 378502
olej/překližka, rozměr 33 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Hrnčířský trh
Id: 373002
olej/plátno, rozměr 60 x 87 cm, značeno, popsáno, datováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Roman Havelka
Horská chalupa
Id: 371808
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26,5 cm, značeno a popsáno včetně datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Josef Kadeřábek
Malířské zátiší
Id: 376711
olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, značeno vlevo dole, oděrky na novodobém rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Rudolf Kremlička
Švec
Id: 376713
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 100 Kč
Václav Březina
U malé říčky
Id: 372701
olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, obraz mírně zvlněn, pod sklem zaprášeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 000 Kč
Karel Hodr
U řeky
Id: 374502
olej/karton, rozměr ve výřezu 32,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě, lehce poškozená pasparta, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Portrét
Id: 376206
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 000 Kč
Wilhelm Erhardt
Horská krajina
Id: 371809
olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, značeno vpravo dole, obraz poškozen, proražen, v minulosti neodborně restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Max Švabinský
Mythus
Id: 373507
lept/papír, rozměr ve výřezu 37 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jan Bauch
Akt
Id: 376201
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Hugo Ullik
Na zámku
Id: 376714
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 25 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
František Hudeček
Hlava
Id: 377607
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 19 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč