Čas na serveru 14:10:34

Aukce LXXXIV./2022

František Kaván - Polní cesta

František Kaván
Polní cesta

Id: 378204

olej/lepenka, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 59

Iva Hüttnerová - II. PERON

Iva Hüttnerová
II. PERON

Id: 374201

olej/plátno/karton, rozměr 20,8 x 16,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Účastníci: 18

Václav Špála - Loďka v krajině

Loďka v krajině

Id: 372502

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 63

Mirek Kaufman - Rozhovor

Mirek Kaufman
Rozhovor

Id: 378603

olej/plátno, rozměr 116 x 126 cm, značeno vpravo dole, původní olištování

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 78

Otakar Mrkvička - Portrét Franze Kafky

Otakar Mrkvička
Portrét Franze Kafky

Id: 372904

olej/plátno, rozměr 68 x 43 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, malba lokálně poškozena, poškozený rám, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:
6 000

73 000

Detail

Příhozy: 58

Bedřich Dlouhý - Zneklidňovač

Bedřich Dlouhý
Zneklidňovač

Id: 377001

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/tuš/koláž/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a datováno 1993 vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 71

Oskar Kokoschka - Akt

Oskar Kokoschka
Akt

Id: 376504

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

71 000

Detail

Příhozy: 52

Jaroslav Paur - Okolo krystalu

Jaroslav Paur
Okolo krystalu

Id: 375701

olej/plátno, rozměr 41 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 63

František Kaván - Letní krajina

František Kaván
Letní krajina

Id: 375801

olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, v minulosti odborně restaurováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 67

Bohuslav Reynek - Za úplňku

Bohuslav Reynek
Za úplňku

Id: 376001

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní Eckův rám

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Josef Lehoučka - Zátiší se zvířaty

Josef Lehoučka
Zátiší se zvířaty

Id: 374505

olej/sololit, rozměr 40 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní štítek a výstavní číslo

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Vincenc Beneš - Kytice

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 376401

olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 84

Karel Holan - Z Malé Strany

Karel Holan
Z Malé Strany

Id: 377103

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

62 000

Detail

Příhozy: 72

Václav Menčík - Strom času

Václav Menčík
Strom času

Id: 374902

tempera/sololit, rozměr 43 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní rámování, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 55

Marie Čermínová - Toyen - Dívka na vinici

Marie Čermínová - Toyen
Dívka na vinici

Id: 375002

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

58 000

Detail

Příhozy: 60