Aukce LXXXIV./2022
František Kaván
Polní cesta
Id: 378204
olej/lepenka, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 59
Iva Hüttnerová
II. PERON
Id: 374201
olej/plátno/karton, rozměr 20,8 x 16,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
76 000 Kč
Účastníci: 18
Loďka v krajině
Id: 372502
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 63
Mirek Kaufman
Rozhovor
Id: 378603
olej/plátno, rozměr 116 x 126 cm, značeno vpravo dole, původní olištování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 78
Otakar Mrkvička
Portrét Franze Kafky
Id: 372904
olej/plátno, rozměr 68 x 43 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, malba lokálně poškozena, poškozený rám, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 58
Bedřich Dlouhý
Zneklidňovač
Id: 377001
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/tuš/koláž/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a datováno 1993 vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 71
Oskar Kokoschka
Akt
Id: 376504
kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 52
Jaroslav Paur
Okolo krystalu
Id: 375701
olej/plátno, rozměr 41 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 63
František Kaván
Letní krajina
Id: 375801
olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, v minulosti odborně restaurováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
69 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 67
Bohuslav Reynek
Za úplňku
Id: 376001
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní Eckův rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
69 000 Kč
Josef Lehoučka
Zátiší se zvířaty
Id: 374505
olej/sololit, rozměr 40 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní štítek a výstavní číslo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
63 000 Kč
Vincenc Beneš
Kytice
Id: 376401
olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 84
Karel Holan
Z Malé Strany
Id: 377103
olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 72
Václav Menčík
Strom času
Id: 374902
tempera/sololit, rozměr 43 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní rámování, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 55
Marie Čermínová - Toyen
Dívka na vinici
Id: 375002
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 60