Aukce LXXXIV./2022
Bedřich Feigl
Rušná ulice
Id: 377105
olej/karton, rozměr 50 x 30 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Sam Shaw
Marilyn Monroe
Id: 367801
fotografie, rozměr 30 x 40 cm, na zadní straně razítko autora a číslováno 26/60, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Emil Filla
Kůň přepadený lvem
Id: 375009
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Jaroslav Klápště
Vesnička
Id: 373502
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
14 100 Kč
Příhozy: 48
Vlastimil Zábranský
Hleď, Evo - ruce
Id: 376205
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 100 Kč
Kája Saudek
Blažené svátky
Id: 366805
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Kája Saudek
Myslivci diptych
Id: 366806
konvolut dvou kusů, kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 30 x 43 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
13 500 Kč
Jan Bauch
Klaun
Id: 376211
olejový pastel/papír, rozměr listu cca 41,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Jindra Kocourek
Karnevalový průvod
Id: 371001
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Pasta Oner
I´m The Only Thing
Id: 371701
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
František Pečínka
Na návsi
Id: 371904
olej/plátno, rozměr 35 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Jaroslav Kafka
Zátiší s citronem
Id: 373401
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč
Jan Bauch
Stojící akt
Id: 376210
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 56 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Vladimír Otmar
Zelené dveře
Id: 373601
olej/plátno, rozměr 94 x 81 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč
Jiří Šlitr
Bruxelles
Id: 376103
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, list mírně poškozen, poškozená pasparta, zaskleno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 500 Kč