Čas na serveru 02:45:26

Aukce LXXXIV./2022

Bedřich  Feigl - Rušná ulice

Bedřich Feigl
Rušná ulice

Id: 377105

olej/karton, rozměr 50 x 30 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Sam Shaw - Marilyn Monroe

Sam Shaw
Marilyn Monroe

Id: 367801

fotografie, rozměr 30 x 40 cm, na zadní straně razítko autora a číslováno 26/60, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Emil Filla - Kůň přepadený lvem

Emil Filla
Kůň přepadený lvem

Id: 375009

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jaroslav Klápště - Vesnička

Jaroslav Klápště
Vesnička

Id: 373502

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

14 100

Detail

Příhozy: 48

Vlastimil Zábranský - Hleď, Evo - ruce

Vlastimil Zábranský
Hleď, Evo - ruce

Id: 376205

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 100

Detail

Kája Saudek - Blažené svátky

Kája Saudek
Blažené svátky

Id: 366805

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Kája Saudek - Myslivci diptych

Kája Saudek
Myslivci diptych

Id: 366806

konvolut dvou kusů, kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 30 x 43 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

13 500

Detail

Jan  Bauch - Klaun

Jan Bauch
Klaun

Id: 376211

olejový pastel/papír, rozměr listu cca 41,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jindra Kocourek - Karnevalový průvod

Jindra Kocourek
Karnevalový průvod

Id: 371001

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Pasta  Oner - I´m The Only Thing

Pasta Oner
I´m The Only Thing

Id: 371701

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Pečínka - Na návsi

František Pečínka
Na návsi

Id: 371904

olej/plátno, rozměr 35 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší s citronem

Jaroslav Kafka
Zátiší s citronem

Id: 373401

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail

Jan  Bauch - Stojící akt

Jan Bauch
Stojící akt

Id: 376210

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 56 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vladimír Otmar - Zelené dveře

Vladimír Otmar
Zelené dveře

Id: 373601

olej/plátno, rozměr 94 x 81 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jiří Šlitr - Bruxelles

Jiří Šlitr
Bruxelles

Id: 376103

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, list mírně poškozen, poškozená pasparta, zaskleno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Detail