Aukce LXXXIV./2022
Z Cyklu iluze a realita
Id: 373101
lept/fotografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 51 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno matným sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
20 000 Kč
Alois Kalvoda
Skalní brána
Id: 374901
olej/karton, rozměr 28 x 22 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Roman Franta
Family
Id: 374904
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, autorsky značeno a popsáno včetně datace na zadní straně, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Kamil Lhoták
Dva balóny
Id: 375003
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 48
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 377601
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku cca 20,3 cm, celková výška cca 24,3 cm, značeno na soše
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Albín Brunovský
Horúce leto I
Id: 377804
lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
PF 2009
Id: 372201
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 48
Sblížení
Id: 375603
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 700 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 49
Vratislav Nechleba
V objetí
Id: 375101
olej/dřevěná deska, rozměr 44,5 x 44,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1910, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
18 500 Kč
Pasta Oner
Give us Cash
Id: 375601
serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně pečeť autora
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 500 Kč
Jan Bauch
Loď
Id: 376204
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr listu 39,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Antonín Josef Levý
Nad městem
Id: 371813
olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 001 Kč
Jan Rapin
Dáma s kostičkou
Id: 375202
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
Neznačeno
U alpského jezera
Id: 371812
olej/plátno, rozměr 68 x 95 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Václav Hejna
Melancholie
Id: 372903
olej/plátno, rozměr 110 x 88 cm, značeno a popsáno včetně datace vlevo dole, značeno též na zadní straně, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč