Čas na serveru 09:42:59

Aukce LXXXIV./2022

Jiří Anderle - Z Cyklu iluze a realita

Z Cyklu iluze a realita

Id: 373101

lept/fotografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 51 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno matným sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

20 000

Detail

Alois Kalvoda - Skalní brána

Alois Kalvoda
Skalní brána

Id: 374901

olej/karton, rozměr 28 x 22 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Roman Franta - Family

Roman Franta
Family

Id: 374904

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, autorsky značeno a popsáno včetně datace na zadní straně, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Kamil Lhoták - Dva balóny

Kamil Lhoták
Dva balóny

Id: 375003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 48

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 377601

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku cca 20,3 cm, celková výška cca 24,3 cm, značeno na soše

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Albín Brunovský - Horúce leto I

Albín Brunovský
Horúce leto I

Id: 377804

lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Olbram Zoubek - PF 2009

PF 2009

Id: 372201

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 375603

Vyvolávací cena:

18 700

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 49

Vratislav Nechleba - V objetí

Vratislav Nechleba
V objetí

Id: 375101

olej/dřevěná deska, rozměr 44,5 x 44,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1910, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

18 500

Detail

Pasta  Oner - Give us Cash

Pasta Oner
Give us Cash

Id: 375601

serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně pečeť autora

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan  Bauch - Loď

Jan Bauch
Loď

Id: 376204

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr listu 39,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Antonín Josef Levý - Nad městem

Antonín Josef Levý
Nad městem

Id: 371813

olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 001

Detail

Jan Rapin - Dáma s kostičkou

Jan Rapin
Dáma s kostičkou

Id: 375202

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

  Neznačeno - U alpského jezera

Neznačeno
U alpského jezera

Id: 371812

olej/plátno, rozměr 68 x 95 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Václav Hejna - Melancholie

Václav Hejna
Melancholie

Id: 372903

olej/plátno, rozměr 110 x 88 cm, značeno a popsáno včetně datace vlevo dole, značeno též na zadní straně, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail