Čas na serveru 13:47:45

Aukce LXXXIV./2022

Antonín Raimund Wolf - U ohníčku

Antonín Raimund Wolf
U ohníčku

Id: 375102

olej/plátno, rozměr 47,5 x 37 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1895, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

28 000

Detail

Viktor Oliva - Pijáci

Viktor Oliva
Pijáci

Id: 376705

olej/dřevo, rozměr viditelný 23 x 31 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 54

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 373001

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 300

Detail

Jan Saudek - Landing

Landing

Id: 365904

fotografie, rozměr 30,4 x 39,4 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

  Neznačeno - Obětování zlatého telete

Neznačeno
Obětování zlatého telete

Id: 372905

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, malba značně poškozena, poškozený rám, autorství obrazu bylo v minulosti přiřknuto Theodoru van Thuldenovi, tuto skutečnost však nelze potvrdit

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl I

Anděl I

Id: 375007

ručně kolorovaný lept/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 24,5 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

27 000

Detail

Jan  Bauch - Loreta

Jan Bauch
Loreta

Id: 376203

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 47 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

27 000

Detail

Příhozy: 75

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 377303

houslový lub/olej, rozměr cca 37 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Albín Brunovský - Horúce leto II

Albín Brunovský
Horúce leto II

Id: 377805

lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Karel Hofman - Rozkvetlý strom

Karel Hofman
Rozkvetlý strom

Id: 373904

olej/sololit, rozměr 28 x 31 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Josef Váchal - Po bouři

Josef Váchal
Po bouři

Id: 375403

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně včetně razítka sbírky, poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

František  Tichý - Novoročenka Františka Tichého

František Tichý
Novoročenka Františka Tichého

Id: 372301

suchá jehla/papír, rozměr listu 41,5 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 141, str. 140

Vyvolávací cena:

25 001

Detail

Příhozy: 57

Josef Jambor - Krajina

Josef Jambor
Krajina

Id: 373509

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Robert Jiran - Zasmušilá

Robert Jiran
Zasmušilá

Id: 374701

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 24

Jaroslav Vlasák - Entropie

Jaroslav Vlasák
Entropie

Id: 376901

olej/akryl/deska. rozměr 89 x 101 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail