Aukce LXXXIV./2022
Antonín Raimund Wolf
U ohníčku
Id: 375102
olej/plátno, rozměr 47,5 x 37 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1895, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
28 000 Kč
Viktor Oliva
Pijáci
Id: 376705
olej/dřevo, rozměr viditelný 23 x 31 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 54
Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 373001
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 300 Kč
Landing
Id: 365904
fotografie, rozměr 30,4 x 39,4 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Neznačeno
Obětování zlatého telete
Id: 372905
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, malba značně poškozena, poškozený rám, autorství obrazu bylo v minulosti přiřknuto Theodoru van Thuldenovi, tuto skutečnost však nelze potvrdit
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Anděl I
Id: 375007
ručně kolorovaný lept/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 24,5 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 000 Kč
Jan Bauch
Loreta
Id: 376203
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 47 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 75
František Ringo Čech
Praha
Id: 377303
houslový lub/olej, rozměr cca 37 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Albín Brunovský
Horúce leto II
Id: 377805
lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Karel Hofman
Rozkvetlý strom
Id: 373904
olej/sololit, rozměr 28 x 31 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 000 Kč
Josef Váchal
Po bouři
Id: 375403
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně včetně razítka sbírky, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
František Tichý
Novoročenka Františka Tichého
Id: 372301
suchá jehla/papír, rozměr listu 41,5 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 141, str. 140
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 001 Kč
Příhozy: 57
Josef Jambor
Krajina
Id: 373509
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Robert Jiran
Zasmušilá
Id: 374701
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 24
Jaroslav Vlasák
Entropie
Id: 376901
olej/akryl/deska. rozměr 89 x 101 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč