Aukce LXXXIV./2022
Josef Strnad
Pasáčci
Id: 376503
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 49 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Čestmír Hlavinka
Krajina
Id: 376801
olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba po okrajích lehce poškozena, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Stanislav Holý
Oči
Id: 377403
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 51 cm, značeno, číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, sklo poškozeno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
František X. Diblík
Kuřácké zátiší
Id: 377401
olej/karton, rozměr 18 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Bohumil Jaroš
Zimní pastva
Id: 376505
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 23 x 37 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč