Čas na serveru 16:27:58

Aukce LXXXIV./2022

Josef Strnad - Pasáčci

Josef Strnad
Pasáčci

Id: 376503

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 49 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Čestmír Hlavinka - Krajina

Čestmír Hlavinka
Krajina

Id: 376801

olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba po okrajích lehce poškozena, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Holý - Oči

Stanislav Holý
Oči

Id: 377403

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 51 cm, značeno, číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, sklo poškozeno, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Diblík - Kuřácké zátiší

František X. Diblík
Kuřácké zátiší

Id: 377401

olej/karton, rozměr 18 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Bohumil Jaroš - Zimní pastva

Bohumil Jaroš
Zimní pastva

Id: 376505

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 23 x 37 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail