Aukce LXXXIV./2022
Jaroslav Klápště
Krajina v podskalí
Id: 373508
olej/plátno, rozměr 52 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
135 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 106
Vladimír Komárek
Za oponou
Id: 375201
olej/plátno, rozměr 60 x 90,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
130 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 73
František Kupka
Abstraktní kompozice
Id: 378301
kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 95
Kristian Kodet
Oči
Id: 375901
olej/plátno, rozměr 102 x 76 cm, značeno a datováno uprostřed dole, nerámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 91
Kristian Kodet
Milenci
Id: 377002
olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 89
Josef Jíra
Pstruzi na Jizeře
Id: 376101
olej/plátno, rozměr 33 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straní straně, drobné otřeniny na původním rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
99 000 Kč
Účastníci: 34
Příhozy: 61
Vlastimil Košvanec
U pramene
Id: 377701
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek autora, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
94 000 Kč
Příhozy: 80
Vladimír Komárek
Váza
Id: 376102
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
93 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 89
Vlastimil Košvanec
Dívka na Petříně
Id: 376501
olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 93
Buňky
Id: 378101
olej/lepenka, rozměr malby 31 x 43 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 78
Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště
Id: 372801
olej/plátno, rozměr 46,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
88 880 Kč
Příhozy: 77
Jindra Husáriková
V cirku
Id: 372901
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 76
František Kaván
Zimní motiv od Rváčova
Id: 373206
olej/karton, rozměr 55 x 74 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Vlasty Čihkové Noshiro Ph.D. a písemná restaurátorská zpráva, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 70
Vladimír Vašíček
Vertikální osnova
Id: 378102
olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
79 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 82
Alois Mikulka
Z cirkusu
Id: 375302
olej/karton, rozměr oválu cca 29 x 40 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 68