Čas na serveru 01:13:21

Aukce LXXXIV./2022

Jaroslav Klápště - Krajina v podskalí

Jaroslav Klápště
Krajina v podskalí

Id: 373508

olej/plátno, rozměr 52 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 106

Vladimír Komárek - Za oponou

Vladimír Komárek
Za oponou

Id: 375201

olej/plátno, rozměr 60 x 90,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 73

František Kupka - Abstraktní kompozice

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 378301

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 95

Kristian Kodet - Oči

Kristian Kodet
Oči

Id: 375901

olej/plátno, rozměr 102 x 76 cm, značeno a datováno uprostřed dole, nerámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 91

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 377002

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 89

Josef Jíra - Pstruzi na Jizeře

Josef Jíra
Pstruzi na Jizeře

Id: 376101

olej/plátno, rozměr 33 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straní straně, drobné otřeniny na původním rámu

Vyvolávací cena:
6 000

99 000

Detail

Účastníci: 34

Příhozy: 61

Vlastimil  Košvanec - U pramene

Vlastimil Košvanec
U pramene

Id: 377701

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek autora, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Příhozy: 80

Vladimír Komárek - Váza

Vladimír Komárek
Váza

Id: 376102

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

93 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 89

Vlastimil  Košvanec - Dívka na Petříně

Vlastimil Košvanec
Dívka na Petříně

Id: 376501

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 93

Ota Janeček - Buňky

Buňky

Id: 378101

olej/lepenka, rozměr malby 31 x 43 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 78

Vilém  Kreibich - Závod Zbraslav Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště

Id: 372801

olej/plátno, rozměr 46,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

88 880

Detail

Příhozy: 77

Jindra Husáriková - V cirku

Jindra Husáriková
V cirku

Id: 372901

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, nerámováno

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 76

František Kaván - Zimní motiv od Rváčova

František Kaván
Zimní motiv od Rváčova

Id: 373206

olej/karton, rozměr 55 x 74 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Vlasty Čihkové Noshiro Ph.D. a písemná restaurátorská zpráva, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 70

Vladimír Vašíček - Vertikální osnova

Vladimír Vašíček
Vertikální osnova

Id: 378102

olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování

Vyvolávací cena:
8 000

79 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 82

Alois Mikulka - Z cirkusu

Alois Mikulka
Z cirkusu

Id: 375302

olej/karton, rozměr oválu cca 29 x 40 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 68