Aukce LXXXIV./2022
Salvador Dalí
Double Nike de Samothrace
Id: 374507
bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce cca 30 cm, značeno na plintě, na podstavci drobné oděrky, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 57
František Ringo Čech
Praha
Id: 377301
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 24
Marie Čermínová - Toyen
Surrealistický motiv
Id: 374603
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, ojediněle se vyskytující dílo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 55
Pablo Picasso
Tvář míru
Id: 375001
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfa Kroupy bývalého ředitele brněnského Domu umění
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 50
Pohádkový motiv
Id: 373501
litografie/papír, rozměr listu 56 x 69 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 100 Kč
Zátiší s vázami, loděmi a jablky
Id: 373204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 62
Krajina
Id: 375401
olej/lepenka, rozměr viditelný 17 x 13,2 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, poškozený rám, na obraze drobné nedostatečnosti, stav viz foto, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 375604
litografie/papír, rozměr listu cca 48 x 32 cm, značeno, číslováno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 52
Josef Lada
Koledníci
Id: 377408
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 001 Kč
Příhozy: 55
František Kupka
Amfora
Id: 370302
barevný lept/papír, rozměr tisku 22 x 14 ,5 cm, značeno v tisku, i autorovým razítkem, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 51
Robert Jiran
Dívka s kočkami
Id: 373801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč
Kristian Kodet
Akt
Id: 377605
olej/plátno/kartón, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Jaroslav Horejc
Olympia
Id: 378305
bronzová plastika stříbřená a zlacená, výška plastiky 27 cm, výška včetně kamenného podstace 33 cm, značeno ve spodní částí, na zadní straně značka litecké firmy, na povrchu drobné otřeniny
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
35 000 Kč
Koupající se dívka
Id: 374604
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15 cm, značeno vpravo dole monogramem s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Alois Kalvoda
Zima
Id: 377101
olej/karton, rozměr 36 x 53 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč