Čas na serveru 14:00:10

Aukce LXXXIV./2022

Salvador Dalí - Double Nike de Samothrace

Salvador Dalí
Double Nike de Samothrace

Id: 374507

bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce cca 30 cm, značeno na plintě, na podstavci drobné oděrky, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 57

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 377301

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Účastníci: 24

Marie Čermínová - Toyen - Surrealistický motiv

Marie Čermínová - Toyen
Surrealistický motiv

Id: 374603

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, ojediněle se vyskytující dílo

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 55

Pablo Picasso - Tvář míru

Pablo Picasso
Tvář míru

Id: 375001

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfa Kroupy bývalého ředitele brněnského Domu umění

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 373501

litografie/papír, rozměr listu 56 x 69 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 100

Detail

Jan  Zrzavý - Zátiší s vázami, loděmi a jablky

Zátiší s vázami, loděmi a jablky

Id: 373204

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

36 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 62

Václav Špála - Krajina

Krajina

Id: 375401

olej/lepenka, rozměr viditelný 17 x 13,2 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, poškozený rám, na obraze drobné nedostatečnosti, stav viz foto, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 375604

litografie/papír, rozměr listu cca 48 x 32 cm, značeno, číslováno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 52

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 377408

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 001

Detail

Příhozy: 55

František Kupka - Amfora

František Kupka
Amfora

Id: 370302

barevný lept/papír, rozměr tisku 22 x 14 ,5 cm, značeno v tisku, i autorovým razítkem, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 51

Robert Jiran - Dívka s kočkami

Robert Jiran
Dívka s kočkami

Id: 373801

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 377605

olej/plátno/kartón, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jaroslav Horejc - Olympia

Jaroslav Horejc
Olympia

Id: 378305

bronzová plastika stříbřená a zlacená, výška plastiky 27 cm, výška včetně kamenného podstace 33 cm, značeno ve spodní částí, na zadní straně značka litecké firmy, na povrchu drobné otřeniny

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Václav Špála - Koupající se dívka

Koupající se dívka

Id: 374604

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15 cm, značeno vpravo dole monogramem s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Alois Kalvoda - Zima

Alois Kalvoda
Zima

Id: 377101

olej/karton, rozměr 36 x 53 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

34 000

Detail