Čas na serveru 13:52:23

Aukce LXXXIV./2022

Kája Saudek - Tý - grr!

Kája Saudek
Tý - grr!

Id: 366801

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 31 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 400

Detail

Karel Hodr - Přístav v Itálii

Karel Hodr
Přístav v Itálii

Id: 374301

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 46 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace

Vyvolávací cena:
3 800

33 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka u křížku

Marie Čermínová - Toyen
Dívka u křížku

Id: 373203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Ferdinand Prokop - Podzim na řece

Ferdinand Prokop
Podzim na řece

Id: 371903

olej/karton, rozměr 31,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 63

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 377603

bronzová plastika, rozměr 9 x 9 cm, značeno na podstavci monogramem, katalogové číslo 9694

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Alois Kalvoda - V horách

Alois Kalvoda
V horách

Id: 376707

olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Karel Chaba  - Milenci

Karel Chaba
Milenci

Id: 373701

tempera/papír, rozměr ve výřezu 40 x 55,5 cm, značeno datováno vlevo dole, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz pochází přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:
4 900

30 100

Detail

František  Tichý - Paganini II.

František Tichý
Paganini II.

Id: 372302

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno. publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 117, str. 137

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 57

Václav Benedikt - Rozpůlená krajina II

Václav Benedikt
Rozpůlená krajina II

Id: 374903

olej/plátno, rozměr 110 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 373510

bronzová plastika, výška odlitku cca 44 cm, výška celková cca 47 cm, značeno a datováno na podstavci, stáří neověřeno, může se jednat o starší odlitek

Vyvolávací cena:

29 500

Detail

Jan Saudek - The Tug-of-War

The Tug-of-War

Id: 365903

fotografie, rozměr 30,7 x 39,9 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 300

Detail

  Autor neurčen - Západ slunce nad průplavem

Západ slunce nad průplavem

Id: 376710

olej/plátno, rozměr 21 x 42 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený dekorativníí rám

Vyvolávací cena:

29 190

Detail

Příhozy: 51

Jan Saudek - Život

Život

Id: 372101

digitalni tisk/plátno, rozměr 86 x 70 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, nerámováno, jedná se o jediný kus této větší velikosti, přiložen výstavní leták

Vyvolávací cena:
4 800

29 000

Detail

Bedřich  Feigl - Od moře

Bedřich Feigl
Od moře

Id: 376706

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 100

Detail

Příhozy: 63

Jan Saudek - Eine Liebe

Eine Liebe

Id: 365907

fotografie, rozměr 24,4 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail