Aukce LXXXIV./2022
Kája Saudek
Tý - grr!
Id: 366801
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 31 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 400 Kč
Karel Hodr
Přístav v Itálii
Id: 374301
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 46 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
33 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka u křížku
Id: 373203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 500 Kč
Ferdinand Prokop
Podzim na řece
Id: 371903
olej/karton, rozměr 31,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 63
Ptáček
Id: 377603
bronzová plastika, rozměr 9 x 9 cm, značeno na podstavci monogramem, katalogové číslo 9694
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 000 Kč
Alois Kalvoda
V horách
Id: 376707
olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Karel Chaba
Milenci
Id: 373701
tempera/papír, rozměr ve výřezu 40 x 55,5 cm, značeno datováno vlevo dole, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz pochází přímo z rodiny autora
Vyvolávací cena:
4 900 Kč
30 100 Kč
František Tichý
Paganini II.
Id: 372302
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno. publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 117, str. 137
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 57
Václav Benedikt
Rozpůlená krajina II
Id: 374903
olej/plátno, rozměr 110 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Emil Filla
Stojící žena
Id: 373510
bronzová plastika, výška odlitku cca 44 cm, výška celková cca 47 cm, značeno a datováno na podstavci, stáří neověřeno, může se jednat o starší odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 500 Kč
The Tug-of-War
Id: 365903
fotografie, rozměr 30,7 x 39,9 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 300 Kč
Západ slunce nad průplavem
Id: 376710
olej/plátno, rozměr 21 x 42 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený dekorativníí rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 190 Kč
Příhozy: 51
Život
Id: 372101
digitalni tisk/plátno, rozměr 86 x 70 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, nerámováno, jedná se o jediný kus této větší velikosti, přiložen výstavní leták
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
29 000 Kč
Bedřich Feigl
Od moře
Id: 376706
olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 100 Kč
Příhozy: 63
Eine Liebe
Id: 365907
fotografie, rozměr 24,4 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč