Čas na serveru 07:20:52

Aukce LXXXIV./2022

Jan Slavíček - Zátiší

Jan Slavíček
Zátiší

Id: 377202

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 47 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Jemně obložená dívka

Marie Čermínová - Toyen
Jemně obložená dívka

Id: 368001

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 59

Ferdinand Engelmüller - V parku

Ferdinand Engelmüller
V parku

Id: 373504

olej/plátno, rozměr 64 x 94 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Jíra - Paříž

Josef Jíra
Paříž

Id: 377204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Účastníci: 18

Robert Schlosser - Dívka s květinou

Robert Schlosser
Dívka s květinou

Id: 378002

olej/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, karton mírně prohnutý, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jan Saudek - Dopis

Dopis

Id: 378701

fotografie/papír, rozměr listu 24 x 30,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno,oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Pasta  Oner - God Saves, We Spend

Pasta Oner
God Saves, We Spend

Id: 371702

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Účastníci: 19

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 374506

bronzová plastika/kamenný postavec, výška plastiky 20 cm, výška celková 26 cm, značeno na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 49

Otomar Suchý - Tanečnice

Otomar Suchý
Tanečnice

Id: 377409

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky cca 32 cm, celková výška včetně podstavce cca 34 cm, značeno na podstavci, mramorový podstavec poškozen, povrch plastiky značně opotřeben

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Drahoslav Šolta - Kubistické zátiší

Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší

Id: 377411

malba/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, autorská razítka na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:

22 501

Detail

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 377604

papírový reliéf, rozměr 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Ota Janeček - Trávy

Trávy

Id: 374801

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr 27 x 40 cm, značeno vpravo dole s horší čitelností, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Pasta  Oner - Good Memories

Pasta Oner
Good Memories

Id: 371703

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Herečka

Herečka

Id: 374503

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, lokálně zažloutlý list, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 400

Detail

Jaroslav Kotas - Zimní řeka

Jaroslav Kotas
Zimní řeka

Id: 371902

olej/plátno, rozměr 51 x 62 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 53