Aukce LXXXIV./2022
Jan Slavíček
Zátiší
Id: 377202
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 47 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Jemně obložená dívka
Id: 368001
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 59
Ferdinand Engelmüller
V parku
Id: 373504
olej/plátno, rozměr 64 x 94 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
24 000 Kč
Josef Jíra
Paříž
Id: 377204
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Účastníci: 18
Robert Schlosser
Dívka s květinou
Id: 378002
olej/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, karton mírně prohnutý, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč
Dopis
Id: 378701
fotografie/papír, rozměr listu 24 x 30,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno,oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 500 Kč
Pasta Oner
God Saves, We Spend
Id: 371702
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Účastníci: 19
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 374506
bronzová plastika/kamenný postavec, výška plastiky 20 cm, výška celková 26 cm, značeno na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 49
Otomar Suchý
Tanečnice
Id: 377409
bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky cca 32 cm, celková výška včetně podstavce cca 34 cm, značeno na podstavci, mramorový podstavec poškozen, povrch plastiky značně opotřeben
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší
Id: 377411
malba/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, autorská razítka na zadní straně, olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 501 Kč
Jákob
Id: 377604
papírový reliéf, rozměr 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 500 Kč
Trávy
Id: 374801
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr 27 x 40 cm, značeno vpravo dole s horší čitelností, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Pasta Oner
Good Memories
Id: 371703
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 48
Herečka
Id: 374503
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, lokálně zažloutlý list, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 400 Kč
Jaroslav Kotas
Zimní řeka
Id: 371902
olej/plátno, rozměr 51 x 62 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 53