Čas na serveru 13:13:07

Aukce LXXXIV./2022

Roman Havelka - Hidže

Roman Havelka
Hidže

Id: 371814

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 37 cm, neznačeno, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vladimír  Jandejsek - Před chrámem

Vladimír Jandejsek
Před chrámem

Id: 374401

olej/plátno, rozměr 35 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

6 000

Detail

  Autor neurčen - Terč 1865

Terč 1865

Id: 376703

malba/dřevo, rozměr 38 x 38 cm, popsáno v ploše, datováno, otvory po střelách, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Doubrava - Zátiší s kočkou

František Doubrava
Zátiší s kočkou

Id: 376712

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Jiří Kamenický - Ze Sarajeva

Josef Jiří Kamenický
Ze Sarajeva

Id: 378001

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní ověřovací list

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Milan Martinec - Slunečnice IV

Milan Martinec
Slunečnice IV

Id: 378307

olej/plátno, rozměr 125 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozené původní olištování

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jindra Kocourek - Panoptikum

Jindra Kocourek
Panoptikum

Id: 371002

olej/sololit, rozměr 44 x 24 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

  Autor neurčen - Starý strom

Starý strom

Id: 371805

olej/plátno, rozměr 50 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

  Neznačeno - Dívka s růžemi

Neznačeno
Dívka s růžemi

Id: 372902

olej/plátno, rozměr 70 x 61 cm, v minulosti značně restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Jan  Bauch - Baletka

Jan Bauch
Baletka

Id: 376208

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

L. Urban - Trh v Káhiře

L. Urban
Trh v Káhiře

Id: 377203

olej/plátno, rozměr 58 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Soukup - Po dešti

Josef Soukup
Po dešti

Id: 374504

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Dům u vody

Josef Jíra
Dům u vody

Id: 376202

akvarel/papír, rozměr listu 21 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Georges Kars - Tři postavy

Georges Kars
Tři postavy

Id: 372402

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Max Švabinský - Pieta

Max Švabinský
Pieta

Id: 373506

lept/papír, rozměr ve výřezu 46 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail