Aukce LXXXIV./2022
Roman Havelka
Hidže
Id: 371814
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 37 cm, neznačeno, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Vladimír Jandejsek
Před chrámem
Id: 374401
olej/plátno, rozměr 35 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 000 Kč
Terč 1865
Id: 376703
malba/dřevo, rozměr 38 x 38 cm, popsáno v ploše, datováno, otvory po střelách, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
František Doubrava
Zátiší s kočkou
Id: 376712
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Josef Jiří Kamenický
Ze Sarajeva
Id: 378001
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní ověřovací list
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Milan Martinec
Slunečnice IV
Id: 378307
olej/plátno, rozměr 125 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozené původní olištování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Jindra Kocourek
Panoptikum
Id: 371002
olej/sololit, rozměr 44 x 24 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 600 Kč
Starý strom
Id: 371805
olej/plátno, rozměr 50 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 600 Kč
Neznačeno
Dívka s růžemi
Id: 372902
olej/plátno, rozměr 70 x 61 cm, v minulosti značně restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 600 Kč
Jan Bauch
Baletka
Id: 376208
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
L. Urban
Trh v Káhiře
Id: 377203
olej/plátno, rozměr 58 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Josef Soukup
Po dešti
Id: 374504
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Josef Jíra
Dům u vody
Id: 376202
akvarel/papír, rozměr listu 21 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 800 Kč
Georges Kars
Tři postavy
Id: 372402
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 200 Kč
Max Švabinský
Pieta
Id: 373506
lept/papír, rozměr ve výřezu 46 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč