Čas na serveru 14:21:12

Aukce LXXXIV./2022

Miloš Pošar - Městečko v horách

Miloš Pošar
Městečko v horách

Id: 372205

olej/lepenka, rozměr viditelný 45,5 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Franz Karl Opitz - Klauni

Franz Karl Opitz
Klauni

Id: 373205

suché křídy/karton, rozměr viditelný 56 x 40,5 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Alois Hejl - Milenci

Alois Hejl
Milenci

Id: 375404

olej/karton, rozměr 29 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Lorenzl - Akt dívky

Josef Lorenzl
Akt dívky

Id: 376301

bronzová plastika na kamenném podstavci ve tvaru popelníku, výška plastiky cca 13 cm, celková výška cca 15 cm, značeno ve spodní části plastiky

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Walter Lauf - Osudy dívek I

Walter Lauf
Osudy dívek I

Id: 378401

olej/překližka, rozměr 59 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, původní popisný štítek na zadní straně, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Adolf Körber - Klášter nad řekou

Adolf Körber
Klášter nad řekou

Id: 371806

olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, značeno vlevo dole, obraz značně poškozen, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

P. Zdeněk - Hra o štěstí

P. Zdeněk
Hra o štěstí

Id: 378604

malba/deska, rozměr 89 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Dáma s paraplíčkem

Vojtěch Hynek Popelka
Dáma s paraplíčkem

Id: 378605

olej/karton, rozměr 46 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jindra Husáriková - V zahradě

Jindra Husáriková
V zahradě

Id: 372909

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 28,5 cm, značeno, popsáno, číslováno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Husáriková - U vody

Jindra Husáriková
U vody

Id: 372907

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 62 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Karel Souček (Bor) - Jízda králů

Karel Souček (Bor)
Jízda králů

Id: 376207

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Jaroslav Vlasák - Šťastný strom

Jaroslav Vlasák
Šťastný strom

Id: 376209

olej/sololit, rozměr 50 x 57 cm, značeno vpravo dole s datací, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Jindra Husáriková - Na vodě

Jindra Husáriková
Na vodě

Id: 372908

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 31,5 cm, značeno, popsáno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Antonín Gareis ml. - Dívka s růží

Antonín Gareis ml.
Dívka s růží

Id: 371802

akvarel/papír, rozměr viditelný 54 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

František Lhotka - Harlekýn a kolombína

František Lhotka
Harlekýn a kolombína

Id: 377405

měděný reliéf, rozměr 45 x 59 cm, značeno vpravo dole, v ploše lokální poškození, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

2 200

Detail