Aukce LXXXIV./2022
Miloš Pošar
Městečko v horách
Id: 372205
olej/lepenka, rozměr viditelný 45,5 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Franz Karl Opitz
Klauni
Id: 373205
suché křídy/karton, rozměr viditelný 56 x 40,5 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 100 Kč
Alois Hejl
Milenci
Id: 375404
olej/karton, rozměr 29 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Josef Lorenzl
Akt dívky
Id: 376301
bronzová plastika na kamenném podstavci ve tvaru popelníku, výška plastiky cca 13 cm, celková výška cca 15 cm, značeno ve spodní části plastiky
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Walter Lauf
Osudy dívek I
Id: 378401
olej/překližka, rozměr 59 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, původní popisný štítek na zadní straně, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Adolf Körber
Klášter nad řekou
Id: 371806
olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, značeno vlevo dole, obraz značně poškozen, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
P. Zdeněk
Hra o štěstí
Id: 378604
malba/deska, rozměr 89 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Dáma s paraplíčkem
Id: 378605
olej/karton, rozměr 46 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Jindra Husáriková
V zahradě
Id: 372909
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 28,5 cm, značeno, popsáno, číslováno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Jindra Husáriková
U vody
Id: 372907
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 62 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč
Karel Souček (Bor)
Jízda králů
Id: 376207
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč
Jaroslav Vlasák
Šťastný strom
Id: 376209
olej/sololit, rozměr 50 x 57 cm, značeno vpravo dole s datací, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Jindra Husáriková
Na vodě
Id: 372908
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 31,5 cm, značeno, popsáno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Antonín Gareis ml.
Dívka s růží
Id: 371802
akvarel/papír, rozměr viditelný 54 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
František Lhotka
Harlekýn a kolombína
Id: 377405
měděný reliéf, rozměr 45 x 59 cm, značeno vpravo dole, v ploše lokální poškození, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč