Čas na serveru 13:15:57

Aukce LXXXIV./2022

Karel Hofman - Příboj

Karel Hofman
Příboj

Id: 373903

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 001

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 371901

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Christoph Müller - Müllerova střední mapa Čech

Christoph Müller
Müllerova střední mapa Čech

Id: 376715

ručně kolorovaný papír, rozměr viditelný 144 x 166 cm, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan Rapin - Léto

Jan Rapin
Léto

Id: 375203

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno hůře čitelně vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

Cyril Bouda - Plumlov

Cyril Bouda
Plumlov

Id: 372401

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole monogramem v tisku i vlastnoručně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Karel Schadt - Rozkvetlé stráně

Karel Schadt
Rozkvetlé stráně

Id: 373901

olej/karton, rozměr 25,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

11 500

Detail

Richard Fremund - Portrét

Richard Fremund
Portrét

Id: 377606

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaroslav Háša - Šumava u Husince

Jaroslav Háša
Šumava u Husince

Id: 378501

olej/překližka, rozměr 33 x 25 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Olbram Zoubek - PF 2010

PF 2010

Id: 372202

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 501

Detail

Ludmila Jiřincová - Kytice

Ludmila Jiřincová
Kytice

Id: 374102

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 31 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Břízi v krajině

Emil Artur Pitterman - Longen
Břízi v krajině

Id: 377104

olej/karton, rozměr 47 x 56 cm, neznačeno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně písemné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Roland Samsois - Na pláži

Roland Samsois
Na pláži

Id: 372002

olej/plátno, rozměr 31 x 60 cm, značeno vpravo dole monogramem, původní stav, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Albín Brunovský - Letní představa

Albín Brunovský
Letní představa

Id: 375004

lept/papír, rozměr listu 29 x 21 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Albín Brunovský - Dočerta!

Albín Brunovský
Dočerta!

Id: 375005

lept/papír, rozměr listu 29 x 19 cm, značeno, číslováno a datováno uprostřed dole, list v minulosti přeložen ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Líbal - Krajina u Zbrašova

František Líbal
Krajina u Zbrašova

Id: 375602

olej/sololit, rozměr 24 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail