Aukce LXXXIV./2022
Karel Hofman
Příboj
Id: 373903
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 001 Kč
Václav Pavlík
Kytice
Id: 371901
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč
Christoph Müller
Müllerova střední mapa Čech
Id: 376715
ručně kolorovaný papír, rozměr viditelný 144 x 166 cm, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Jan Rapin
Léto
Id: 375203
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno hůře čitelně vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 600 Kč
Cyril Bouda
Plumlov
Id: 372401
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole monogramem v tisku i vlastnoručně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Karel Schadt
Rozkvetlé stráně
Id: 373901
olej/karton, rozměr 25,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 500 Kč
Richard Fremund
Portrét
Id: 377606
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Jaroslav Háša
Šumava u Husince
Id: 378501
olej/překližka, rozměr 33 x 25 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč
PF 2010
Id: 372202
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 501 Kč
Ludmila Jiřincová
Kytice
Id: 374102
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 31 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč
Emil Artur Pitterman - Longen
Břízi v krajině
Id: 377104
olej/karton, rozměr 47 x 56 cm, neznačeno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně písemné posouzení PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Roland Samsois
Na pláži
Id: 372002
olej/plátno, rozměr 31 x 60 cm, značeno vpravo dole monogramem, původní stav, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Albín Brunovský
Letní představa
Id: 375004
lept/papír, rozměr listu 29 x 21 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Albín Brunovský
Dočerta!
Id: 375005
lept/papír, rozměr listu 29 x 19 cm, značeno, číslováno a datováno uprostřed dole, list v minulosti přeložen ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
František Líbal
Krajina u Zbrašova
Id: 375602
olej/sololit, rozměr 24 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč