Čas na serveru 14:04:15

Aukce LXXXIV./2022

František  Foltýn - Z venkova

František Foltýn
Z venkova

Id: 377501

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, obraz v ploše lokálně poškozen, nerámováno

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 58

Václav Rabas - Vydra

Václav Rabas
Vydra

Id: 379101

olej/pláltno, rozměr 93 x 109 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 000

53 000

Detail

Josef Čapek - Toaleta

Josef Čapek
Toaleta

Id: 356501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 54

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s růžovými květy

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růžovými květy

Id: 368002

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 58

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 373302

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 3/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 58

Salvador Dalí - Eva Espacial

Salvador Dalí
Eva Espacial

Id: 374501

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno vpravo dole, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Jiří Trnka - Pohádková babička

Jiří Trnka
Pohádková babička

Id: 377107

kombinova technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 61

Andy Warhol - Pepsi

Andy Warhol
Pepsi

Id: 373301

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 49/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 53

František Ringo Čech - Poslední večeře páně

František Ringo Čech
Poslední večeře páně

Id: 377302

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

45 600

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 48

Josef Bárta - Cesta krajinou

Josef Bárta
Cesta krajinou

Id: 377102

olej/plátno, rozměr 56 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

45 300

Detail

Příhozy: 62

Emil Filla - Večerní motiv

Emil Filla
Večerní motiv

Id: 375402

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 63

Adolf Born - Létající stroj

Létající stroj

Id: 372204

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Účastníci: 18

Roman Havelka - Lesní potok

Roman Havelka
Lesní potok

Id: 373201

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 56

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s květy violky

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 373503

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 78

Jiří Anderle - Rosa Muscosa

Rosa Muscosa

Id: 374101

lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 50