Aukce LXXXIV./2022
František Foltýn
Z venkova
Id: 377501
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, obraz v ploše lokálně poškozen, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 58
Václav Rabas
Vydra
Id: 379101
olej/pláltno, rozměr 93 x 109 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
53 000 Kč
Josef Čapek
Toaleta
Id: 356501
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 54
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růžovými květy
Id: 368002
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 58
Andy Warhol
Marilyn
Id: 373302
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 3/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 58
Salvador Dalí
Eva Espacial
Id: 374501
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno vpravo dole, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
50 000 Kč
Jiří Trnka
Pohádková babička
Id: 377107
kombinova technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 61
Andy Warhol
Pepsi
Id: 373301
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 49/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 53
František Ringo Čech
Poslední večeře páně
Id: 377302
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 600 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 48
Josef Bárta
Cesta krajinou
Id: 377102
olej/plátno, rozměr 56 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
45 300 Kč
Příhozy: 62
Emil Filla
Večerní motiv
Id: 375402
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 63
Létající stroj
Id: 372204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 18
Roman Havelka
Lesní potok
Id: 373201
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 56
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky
Id: 373503
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 78
Rosa Muscosa
Id: 374101
lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 50