Čas na serveru 19:51:08

Aukce LXXXVIII./2023

Kája Saudek - Konvolut tří kusů

Kája Saudek
Konvolut tří kusů

Id: 378819

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12,8 x 10 cm, značeno a popsáno ve spodní části a 17,7 x 14,5 cm, neznačeno a 17 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Zrcadlení krásy

Marie Čermínová - Toyen
Zrcadlení krásy

Id: 384113

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Olbram Zoubek - Muž v prázdnu

Muž v prázdnu

Id: 398604

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1990)

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 53

Karel Sládek - Negrelliho viadukt

Karel Sládek
Negrelliho viadukt

Id: 401101

akryl/plátno, rozměr 99 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - V zátoce

Jan Bohumil Pospíšil
V zátoce

Id: 407701

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Kristian Kodet - Nakloněné torzo

Kristian Kodet
Nakloněné torzo

Id: 409902

olej/karton, rozměr listu 28 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Goth - Uhlíři

Jan Goth
Uhlíři

Id: 410201

olej/karton, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba v ploše odřená

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Vladimír Komárek - Čepice

Vladimír Komárek
Čepice

Id: 411601

olej/čepice Kapitánka TONAK, vel.59 (výška 13 cm, průměr 21 cm), značeno a datováno na kšiltu, volně loženo

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Gustav Macoun - Cesta lemovaná břízami

Gustav Macoun
Cesta lemovaná břízami

Id: 401802

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba na několika místech vypadaná, drobně poškozená

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jiří Winter Neprakta - To si říkáš otec?

Jiří Winter Neprakta
To si říkáš otec?

Id: 405202

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jiří Winter Neprakta - Pin ap lejdy

Jiří Winter Neprakta
Pin ap lejdy

Id: 408402

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29 x 21 cm, neznačeno, na zadní straně autorské razítko, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Olbram Zoubek - Na počátku světa

Na počátku světa

Id: 413401

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 1999), konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 51

Adolf Born - Mozart

Mozart

Id: 401610

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František  Max - Čertovka

František Max
Čertovka

Id: 405910

olej/karton, rozměr 33 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 407004

lept/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail