Čas na serveru 12:26:23

Aukce LXXXVIII./2023

Karel Šimůnek - Žena

Karel Šimůnek
Žena

Id: 390012

akvarel/papír, rozměr 51 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole. zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Stanislav Lolek - Krajina s hradem

Stanislav Lolek
Krajina s hradem

Id: 390010

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Jan  Novopacký - Pobřeží

Jan Novopacký
Pobřeží

Id: 390018

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 29 x 55,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail