Aukce LXXXVIII./2023
Karel Šimůnek
Žena
Id: 390012
akvarel/papír, rozměr 51 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole. zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 500 Kč
Stanislav Lolek
Krajina s hradem
Id: 390010
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Jan Novopacký
Pobřeží
Id: 390018
akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 29 x 55,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč