Čas na serveru 10:47:57

Aukce LXXXVIII./2023

Drahoslav Šolta - Kubistické zátiší

Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší

Id: 406402

akryl/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Rudolf Krivoš - Matka

Rudolf Krivoš
Matka

Id: 411503

kombinovaná technika/sololit, rozměr 50 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Max Švabinský - Zlatý večer

Max Švabinský
Zlatý večer

Id: 412102

dřevoryt/papír japan, rozměr listu 61 x 47 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 8/50, zaskleno, rámováno, na několika místech drobné hnědé fleky (viz foto)

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Karlův most

Jan Bohumil Pospíšil
Karlův most

Id: 403501

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

Příhozy: 49

Jan Saudek - Was she els?

Was she els?

Id: 400905

fotografie, rozměr listu cca 30 x 25,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, fotografie na několika místech drobně poškozena

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kristian Kodet - Žena

Kristian Kodet
Žena

Id: 401613

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František  Max - Z Petřína

František Max
Z Petřína

Id: 405903

olej/papír, rozměr 46 x 50 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu, malba místy vypadaná

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - V marině

Jan Bohumil Pospíšil
V marině

Id: 398101

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Jan Vyčítal - Láska hory přenáší

Jan Vyčítal
Láska hory přenáší

Id: 398511

akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Jaroslav Háša - Konvolut čtyř kusů

Jaroslav Háša
Konvolut čtyř kusů

Id: 403201

1) U Prachatic: olej/měděný plech, rozměr 9 x 9 cm, značeno a popsáno na zadní části, rámováno 2) U Černošic: olej/měděný plech, rozměr 9,5 x 6,5 cm, značeno vpravo dole, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno 3) Ze Šumavy, olej/měděný plech, rozměr 14,5 x 10,5 cm, značeno a popsáno na zadní straně 4) U Husince: olej/měděný plech, rozměr 20,5 x 14 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno. U všech děl drobné oděrky na rámu.

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Gustav Macoun - Pod Troskami

Gustav Macoun
Pod Troskami

Id: 400202

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Otakar Hůrka - U Sázavy

Otakar Hůrka
U Sázavy

Id: 407604

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Kropáč - V horách

Josef Kropáč
V horách

Id: 409805

olej/karton, rozměr 21 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jozef Kotyza - Edvard Beneš

Jozef Kotyza
Edvard Beneš

Id: 411201

dřevěná dubová busta, výška 49 cm, podstavec 22 x 22 cm, značeno na plintě (30. léta), praskliny ve dřevě

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vojtěch Martinka - Na loďce

Vojtěch Martinka
Na loďce

Id: 413201

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, malba v ploše krakelovaná, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

9 500

Detail