Aukce LXXXVIII./2023
Ptáček
Id: 401602
bronzová plastika, rozměr 14 x 9,5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 500 Kč
Dopisy - konvolut šesti kusů
Id: 409101
konvolut šesti osobních dopisů v autorsky ilustrovaných obálkách, k většině přiložena fotografie s popisem, původní stav, prošlé poštovním provozem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
42 000 Kč
Josef Jíra
Střešovice 8
Id: 409703
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 55,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
42 000 Kč
Josef Ullmann
Podzim
Id: 412004
olej/karton, rozměr 54 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 51
Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou
Id: 408705
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 2á x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 52
Salvador Dalí
Balerína
Id: 411303
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr listu 80 x 60 cm, značeno tužkou vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, oděrky na rámu, v ploše papíru několik drobných fleků (viz foto), jedná se o jeden z 25 autorských tisků (1971), přiložena kopie původního účtu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Andělíček 2
Id: 396101
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2008)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 54
František Kaván
Vítanovské hradiště
Id: 406407
olej/karton, rozměr 32 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 22
Robert Jiran
Akt
Id: 407203
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 21
Oldřich Kulhánek
Rudolf II.
Id: 412601
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 90,5 x 59,5 cm (velký formát!!!), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
40 000 Kč
Karel Langer
Praha ze Strahova
Id: 413301
olej/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 55
Gustav Porš
Na kraji lesa
Id: 411101
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč
Patrik Saudek
Bar-Bar-Ella
Id: 412207
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 555 Kč
Příhozy: 60
František Tavík Šimon
Benátky
Id: 402303
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 55
Jaroslav Šerých - připsáno
Modlící
Id: 409706
olej/plátno, rozměr 50 x 35,5 cm, neznačeno, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč