Čas na serveru 05:46:44

Aukce LXXXVIII./2023

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 401602

bronzová plastika, rozměr 14 x 9,5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

42 500

Detail

Jan Saudek - Dopisy - konvolut šesti kusů

Dopisy - konvolut šesti kusů

Id: 409101

konvolut šesti osobních dopisů v autorsky ilustrovaných obálkách, k většině přiložena fotografie s popisem, původní stav, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Josef Jíra - Střešovice 8

Josef Jíra
Střešovice 8

Id: 409703

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 55,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Josef Ullmann - Podzim

Josef Ullmann
Podzim

Id: 412004

olej/karton, rozměr 54 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 51

Emil Filla - Kubistické zátiší s kytarou

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 408705

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 2á x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 52

Salvador Dalí - Balerína

Salvador Dalí
Balerína

Id: 411303

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr listu 80 x 60 cm, značeno tužkou vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, oděrky na rámu, v ploše papíru několik drobných fleků (viz foto), jedná se o jeden z 25 autorských tisků (1971), přiložena kopie původního účtu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček 2

Andělíček 2

Id: 396101

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2008)

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 54

František Kaván - Vítanovské hradiště

František Kaván
Vítanovské hradiště

Id: 406407

olej/karton, rozměr 32 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 22

Robert Jiran - Akt

Robert Jiran
Akt

Id: 407203

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 21

Oldřich Kulhánek - Rudolf II.

Oldřich Kulhánek
Rudolf II.

Id: 412601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 90,5 x 59,5 cm (velký formát!!!), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Karel Langer - Praha ze Strahova

Karel Langer
Praha ze Strahova

Id: 413301

olej/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 55

Gustav  Porš - Na kraji lesa

Gustav Porš
Na kraji lesa

Id: 411101

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Patrik Saudek - Bar-Bar-Ella

Patrik Saudek
Bar-Bar-Ella

Id: 412207

Vyvolávací cena:

36 555

Detail

Příhozy: 60

František Tavík Šimon - Benátky

František Tavík Šimon
Benátky

Id: 402303

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 55

Jaroslav Šerých - připsáno - Modlící

Jaroslav Šerých - připsáno
Modlící

Id: 409706

olej/plátno, rozměr 50 x 35,5 cm, neznačeno, olištováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail