Čas na serveru 18:09:53

Aukce LXXXVIII./2023

Karel Sládek - Zimní podvečer v Násedlnicích

Karel Sládek
Zimní podvečer v Násedlnicích

Id: 401102

akryl/plátno, rozměr 82 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Jonák - Makové pole

Ivan Jonák
Makové pole

Id: 401605

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Šaloun - Stojící půlakt

Ladislav Šaloun
Stojící půlakt

Id: 407602

pálená hlína, celková výška 42,5 cm, značeno na podstavci, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Souček (Bor) - Jeřáb

Karel Souček (Bor)
Jeřáb

Id: 411702

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ivo Saliger - Doktor, dívka a smrt

Ivo Saliger
Doktor, dívka a smrt

Id: 411801

lept/papír, rozměr listu 84 x 61 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, drobné flíčky na ploše papíru

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Gustav Eyer - Flétnista

Gustav Eyer
Flétnista

Id: 406203

olej/plátno, rozměr 38,5 x 36,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František  Tichý - Kůň

František Tichý
Kůň

Id: 401203

tužka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jan Jüngling - Drezura

Jan Jüngling
Drezura

Id: 408802

olej/plátno, rozměr 85 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Zdeněk Mlčoch - Vesnice

Zdeněk Mlčoch
Vesnice

Id: 409704

olej/sololit, rozměr 36 x 51,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu a v malbě

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Neznačeno - Alpské jezero

Neznačeno
Alpské jezero

Id: 401813

olej/karton, rozměr cca 14,5 x 21 cm, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Cyril Chramosta - Vánoce 1949

Cyril Chramosta
Vánoce 1949

Id: 402101

kombinovaná technika, pastel/křída/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef Velčovský - Dámské pozadí

Josef Velčovský
Dámské pozadí

Id: 410501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Lolek - Boží muka

Stanislav Lolek
Boží muka

Id: 390009

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně osobní věnování autora

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Milenci

Jan Bauch
Milenci

Id: 399302

litografie/papír, rozměr listu 50 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jan  Dědina - Dívka v klobouku

Jan Dědina
Dívka v klobouku

Id: 390015

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail