Čas na serveru 00:09:16

Aukce LXXXVIII./2023

František Kaván - Osamělý strom

František Kaván
Osamělý strom

Id: 401801

olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 500

61 000

Detail

Příhozy: 58

Marko Čermák - U kostela Sv. Jakuba

Marko Čermák
U kostela Sv. Jakuba

Id: 410001

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, autorský tisk 3/4, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Vlastislav Hofman - Dívka

Vlastislav Hofman
Dívka

Id: 402307

olej/karton, rozměr 18 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 62

František  Tichý - Vysoká škola II

František Tichý
Vysoká škola II

Id: 406902

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 46 x 36,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 64

Boris Jirků - La Joya, V hotelu La Fabrica de Juan

Boris Jirků
La Joya, V hotelu La Fabrica de Juan

Id: 411901

kombinovaná technika/sololit, rozměr 54,5 x 50,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 51

František Ringo Čech - Laureáti 2015

František Ringo Čech
Laureáti 2015

Id: 405101

olej/plátno, rozměr 80 x 100, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 61

Radek Baláž - Buick Riviera a Cord 810

Radek Baláž
Buick Riviera a Cord 810

Id: 408707

olej/plátno, rozměr 101 x 141 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

52 500

Detail

Příhozy: 58

Robert Jiran - Tanec

Robert Jiran
Tanec

Id: 403802

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 48

František Kaván - Stráňka se smolničkou za vedra u Štěpánovic

František Kaván
Stráňka se smolničkou za vedra u Štěpánovic

Id: 409701

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Účastníci: 18

Oldřich Kulhánek - 1000 Pounds

Oldřich Kulhánek
1000 Pounds

Id: 404401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 58,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 68

Vladimír Komárek - Hrozny

Vladimír Komárek
Hrozny

Id: 404702

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Vladimír Komárek - Pohled z okna

Vladimír Komárek
Pohled z okna

Id: 411602

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

48 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 58

Salvador Dalí - Šťastný jednorožec

Salvador Dalí
Šťastný jednorožec

Id: 403001

litografie/papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 52 x 62 cm, značeno tužkou a číslováno ve spodní části, č. 6/300, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

47 007

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 84

František Líbal - Cesta

František Líbal
Cesta

Id: 403401

olej/plátno, rozměr cca 63 x 75cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 65

František Muzika - Mytologický výjev

František Muzika
Mytologický výjev

Id: 405801

tužka/papír, rozměr ve výřezu 40 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
10 500

43 000

Detail