Aukce LXXXVIII./2023
Otto Gutfreund
Cellista
Id: 400601
bronzová plastika, rozměr cca 46 x 25 cm, značeno ve spodní části, jedná se o pozdější odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč
Igor Kitzberger
Páv
Id: 404701
kombinovaná bronzová plastika/sklo/mramor, celkový rozměr 57 x 6,5 cm, značeno ve spodní části figury
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč
Josef Lada
Koledníci
Id: 406501
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 56
Salvador Dalí
Don Quijote - Zlatý věk
Id: 397102
litografie/papír japan, rozměr ve výřezu 50 x 70 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field, Oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
34 000 Kč
Andy Warhol
Žába
Id: 409502
litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 2/100, zaskleno, rámováno, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Václav Boštík.
Mlhovina
Id: 407103
pastel/papír, rozměr listu cca 64 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
33 500 Kč
Ptáček
Id: 401601
bronzová plastika, rozměr 6,5 x 5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
32 000 Kč
Ota Bubeníček
Na kraji lesa (Blaník)
Id: 408601
olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Číšník
Id: 412201
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Zátiší s vázami, loděmi a jablky
Id: 407001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 200 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 55
Jan Rapin
Eva
Id: 407501
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
Pasta Oner
Václav Havel
Id: 390601
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 60
Salvador Dalí
Pocta Benátkám
Id: 407301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 62 x 81 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí 173-75-1
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč
František Muzika
Ultimo, Stavovské divadlo
Id: 411501
kombinovaná technika/papír, rozměr 32,5 x 44 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Bohuslav Reynek
Okno
Id: 408704
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 200 Kč
Příhozy: 66