Čas na serveru 05:08:37

Aukce LXXXVIII./2023

Otto Gutfreund - Cellista

Otto Gutfreund
Cellista

Id: 400601

bronzová plastika, rozměr cca 46 x 25 cm, značeno ve spodní části, jedná se o pozdější odlitek

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Igor Kitzberger - Páv

Igor Kitzberger
Páv

Id: 404701

kombinovaná bronzová plastika/sklo/mramor, celkový rozměr 57 x 6,5 cm, značeno ve spodní části figury

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 406501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 56

Salvador Dalí - Don Quijote - Zlatý věk

Salvador Dalí
Don Quijote - Zlatý věk

Id: 397102

litografie/papír japan, rozměr ve výřezu 50 x 70 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field, Oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Andy Warhol - Žába

Andy Warhol
Žába

Id: 409502

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 2/100, zaskleno, rámováno, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Václav Boštík. - Mlhovina

Václav Boštík.
Mlhovina

Id: 407103

pastel/papír, rozměr listu cca 64 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

33 500

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 401601

bronzová plastika, rozměr 6,5 x 5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Ota Bubeníček - Na kraji lesa (Blaník)

Ota Bubeníček
Na kraji lesa (Blaník)

Id: 408601

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Adolf Born - Číšník

Číšník

Id: 412201

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jan  Zrzavý - Zátiší s vázami, loděmi a jablky

Zátiší s vázami, loděmi a jablky

Id: 407001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 200

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 55

Jan Rapin - Eva

Jan Rapin
Eva

Id: 407501

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Pasta  Oner - Václav Havel

Pasta Oner
Václav Havel

Id: 390601

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 60

Salvador Dalí - Pocta Benátkám

Salvador Dalí
Pocta Benátkám

Id: 407301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 62 x 81 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí 173-75-1

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František Muzika - Ultimo, Stavovské divadlo

František Muzika
Ultimo, Stavovské divadlo

Id: 411501

kombinovaná technika/papír, rozměr 32,5 x 44 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Bohuslav Reynek - Okno

Bohuslav Reynek
Okno

Id: 408704

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 200

Detail

Příhozy: 66