Čas na serveru 12:35:00

Aukce LXXXVIII./2023

Emil Filla - Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 388507

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Radlín u Heřmanova Městce

Karel Jan Sigmund
Radlín u Heřmanova Městce

Id: 401805

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaroslav Malinský - Děvče

Jaroslav Malinský
Děvče

Id: 403402

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 42 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vladimír Komárek - Dvě vázy

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 409001

tužka/papír, rozměr ve výřezu 51 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kája Saudek - TV titulek

Kája Saudek
TV titulek

Id: 409804

kombinovaná technika akvarel/tuš/papír, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 503

Detail

Pasta  Oner - Dear future

Pasta Oner
Dear future

Id: 390602

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Duše

Oldřich Kulhánek
Duše

Id: 397003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Peroutka - Zimní krajina

Bedřich Peroutka
Zimní krajina

Id: 401809

olej/plátno, rozměr 50 x 67 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kotík - Krasojezdkyně

Jan Kotík
Krasojezdkyně

Id: 407204

kombinovaná technika, akvarel/tempera/papír, rozměr 37 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Grus - Silnice

Jaroslav Grus
Silnice

Id: 411402

kombinovaná technika/papír, rozměr 65 x 90 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Snící dívka

Marie Čermínová - Toyen
Snící dívka

Id: 394904

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 11,5 x 9 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Kolektiv autorů - AVU Praha 1990

Kolektiv autorů
AVU Praha 1990

Id: 397005

litografie/papír, soubor 16 děl, rozměr listu 100 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, věnováno jedním z autorů (K.Nepraš) ministru kultury PhDr. Jindřichovi Kabátovi. Společné dílo vytvořeno u příležitosti kompletní výměny přednášejících na pražské AVU v roce 1990. Zmiňovaných 16 autorů se stalo prvními představiteli porevoluční AVU.

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 401812

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Kamil Lhoták - Vjezd do podzemní dráhy v Paříži

Kamil Lhoták
Vjezd do podzemní dráhy v Paříži

Id: 408501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Kája Saudek - TV titulek - pořad TKM 2.2.1978

Kája Saudek
TV titulek - pořad TKM 2.2.1978

Id: 409602

tuš/akvarel/papír, rozměr 45 x 34 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail