Čas na serveru 13:33:33

Aukce LXXXVIII./2023

Lev Šimák - Housata

Lev Šimák
Housata

Id: 411401

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Ferdinand Kotvald - Teplice - kamenné lázně

Ferdinand Kotvald
Teplice - kamenné lázně

Id: 406601

kombinovaná technika, tempera/olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Patrik Saudek - Muriel a andělé

Patrik Saudek
Muriel a andělé

Id: 412208

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ota Bubeníček - U řeky

Ota Bubeníček
U řeky

Id: 412402

olej/karton, rozměr 25 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

  Autor neurčen - Portrét

Portrét

Id: 402201

olej/plátno/karton, rozměr oválu 48 x 38 cm, značeno ve spodní části monogramem, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan Rapin - Dáma v klobouku

Jan Rapin
Dáma v klobouku

Id: 407201

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Apollonas Soben - Středem pozornosti

Apollonas Soben
Středem pozornosti

Id: 411002

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Salvador Dalí - Tři grácie

Salvador Dalí
Tři grácie

Id: 407605

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 16,5 x 22 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

18 055

Detail

Luděk Marold - Fiakrista

Luděk Marold
Fiakrista

Id: 404504

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 409601

kresba, kombinovaná technika tužka/papír, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně odkryta rubová strana kresby, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Václav Jansa - Krávy

Václav Jansa
Krávy

Id: 402304

olej/dřevo, rozměr 25 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Oldřich Hlavsa - Krkonoše

Oldřich Hlavsa
Krkonoše

Id: 403805

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Účastníci: 18

Zdeněk Smetana - Rákosníček

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 407403

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Ota Bubeníček - Na skalce

Ota Bubeníček
Na skalce

Id: 412401

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan Saudek - That beautiful Gabi F.!

That beautiful Gabi F.!

Id: 408302

fotografie, rozměr listu 30 x 39,6 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti vlastníka fotografie (vznik 1985), volně loženo

Vyvolávací cena:

17 200

Detail