Čas na serveru 12:31:29

Aukce LXXXVIII./2023

Alberto Giacometti - Benátčanka

Alberto Giacometti
Benátčanka

Id: 410401

patinovaný bronz/mramorový podstavec, výška plastiky cca 111 cm, výška podstavce 15,5 cm, značeno na plintě, jedná se o novodobý odlitek

Vyvolávací cena:
12 500

82 000

Detail

Příhozy: 78

Vladimír Komárek - Ptáci a talíře

Vladimír Komárek
Ptáci a talíře

Id: 398502

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno dole uprostřed, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 76

Kristian Kodet - Imaginace

Kristian Kodet
Imaginace

Id: 399003

olej/malířská lepenka, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

79 000

Detail

Příhozy: 48

Patrik Hábl - Čínské hory v dešti I

Patrik Hábl
Čínské hory v dešti I

Id: 409901

akryl/plátno, rozměr 82 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:
10 000

72 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 72

Zdeněk Červinka - Pierot

Zdeněk Červinka
Pierot

Id: 405201

olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 61

Václav Brožík - Portrét šlechtice

Václav Brožík
Portrét šlechtice

Id: 408602

olej/dřevo, rozměr 32 x 26 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, provedena parketáž, spodní část desky prasklá, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

Vyvolávací cena:
25 000

71 000

Detail

Kája Saudek - Haydee

Kája Saudek
Haydee

Id: 410601

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (pochází z charitativní aukce obrazů pro o.s. Aurelius - Kája Saudek Dvacet tváří - Iveta Bartošová jako Hydee z muzikálu Hrabě Monte Christo), přiložen aukční katalog

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 87

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 404301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystaven autorem (vznik díla 1997)

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 49

Václav Březina - Letní krajina s potůčkem

Václav Březina
Letní krajina s potůčkem

Id: 407901

olej/plátno, rozměr 75 x 101 cm, značeno vpravo dole, rámováno, odborně restaurováno v roce 2018, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

70 000

Detail

Příhozy: 56

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Masožravá rostlina

Id: 408002

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem, č. soupisu 4309

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 57

Kristian Kodet - Hlava ženy

Kristian Kodet
Hlava ženy

Id: 401614

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 49

Ota Janeček - Zpívající ucho

Zpívající ucho

Id: 412501

olej/karton, rozměr 42 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 66

František Ringo Čech - Nejsem obraz, jsem zrcadlo

František Ringo Čech
Nejsem obraz, jsem zrcadlo

Id: 400901

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Lehoučka - Hodina předjitřní

Josef Lehoučka
Hodina předjitřní

Id: 406202

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 35 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, viditelné pomocné linie/rýhy (nejedná se o poškození)

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 61

Ota Janeček - Autoportrét

Autoportrét

Id: 408401

olej/sololit, rozměr 31 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 303

Vyvolávací cena:
7 500

62 000

Detail

Příhozy: 69