Aukce LXXXVIII./2023
Alberto Giacometti
Benátčanka
Id: 410401
patinovaný bronz/mramorový podstavec, výška plastiky cca 111 cm, výška podstavce 15,5 cm, značeno na plintě, jedná se o novodobý odlitek
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 78
Vladimír Komárek
Ptáci a talíře
Id: 398502
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno dole uprostřed, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 76
Kristian Kodet
Imaginace
Id: 399003
olej/malířská lepenka, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 48
Patrik Hábl
Čínské hory v dešti I
Id: 409901
akryl/plátno, rozměr 82 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
72 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 72
Zdeněk Červinka
Pierot
Id: 405201
olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 61
Václav Brožík
Portrét šlechtice
Id: 408602
olej/dřevo, rozměr 32 x 26 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, provedena parketáž, spodní část desky prasklá, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
71 000 Kč
Kája Saudek
Haydee
Id: 410601
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (pochází z charitativní aukce obrazů pro o.s. Aurelius - Kája Saudek Dvacet tváří - Iveta Bartošová jako Hydee z muzikálu Hrabě Monte Christo), přiložen aukční katalog
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 87
Kristian Kodet
Milenci
Id: 404301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystaven autorem (vznik díla 1997)
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 49
Václav Březina
Letní krajina s potůčkem
Id: 407901
olej/plátno, rozměr 75 x 101 cm, značeno vpravo dole, rámováno, odborně restaurováno v roce 2018, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 56
Masožravá rostlina
Id: 408002
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem, č. soupisu 4309
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 57
Kristian Kodet
Hlava ženy
Id: 401614
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 49
Zpívající ucho
Id: 412501
olej/karton, rozměr 42 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 66
František Ringo Čech
Nejsem obraz, jsem zrcadlo
Id: 400901
olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 62
Josef Lehoučka
Hodina předjitřní
Id: 406202
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 35 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, viditelné pomocné linie/rýhy (nejedná se o poškození)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 61
Autoportrét
Id: 408401
olej/sololit, rozměr 31 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 303
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 69