Čas na serveru 07:14:21

Aukce LXXXVIII./2023

Olbram Zoubek - Štěstěna

Štěstěna

Id: 401612

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jaroslav Panuška - Rozkvetlá louka

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá louka

Id: 407101

olej/karton fixovaný na sololitu, rozměr 19,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378810

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5, značeno vpravo dole a 16 x 38,5 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno, drobně potřísněno barvou (viz foto)

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Oči

Marie Čermínová - Toyen
Oči

Id: 397004

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 009

Detail

Jiří Anderle - Free float

Free float

Id: 392106

kombinovaná technika suchá jehla/lept/ruční papír, rozměr listu 98 x 74 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, ohnutý levý dolní růžek (viz foto)

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 50

Kristian Kodet - Naděje

Kristian Kodet
Naděje

Id: 399004

olej/karton, rozměr ve výřezu 25,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Trapná situace

Trapná situace

Id: 406801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Drahoslav Šolta - Kinského zahrada

Drahoslav Šolta
Kinského zahrada

Id: 406403

akryl/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František  Tichý - Žena s kloboukem

František Tichý
Žena s kloboukem

Id: 406903

tužka/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Bohumil Vrzal - Na jih od Brna

Bohumil Vrzal
Na jih od Brna

Id: 411502

kombinovaná technika/plátno, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František  Tichý - Hrazdaři II

František Tichý
Hrazdaři II

Id: 406904

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 37 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 600

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! III.

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! III.

Id: 409413

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

Vyvolávací cena:

24 200

Detail

Jan Saudek - Olga

Olga

Id: 400904

fotografie, rozměr listu cca 31 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Karel Chaba  - Belveder

Karel Chaba
Belveder

Id: 402102

olej/plátno, rozměr 19,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 407402

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 49