Aukce LXXXVIII./2023
Štěstěna
Id: 401612
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Jaroslav Panuška
Rozkvetlá louka
Id: 407101
olej/karton fixovaný na sololitu, rozměr 19,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378810
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5, značeno vpravo dole a 16 x 38,5 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno, drobně potřísněno barvou (viz foto)
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Oči
Id: 397004
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 009 Kč
Free float
Id: 392106
kombinovaná technika suchá jehla/lept/ruční papír, rozměr listu 98 x 74 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, ohnutý levý dolní růžek (viz foto)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 50
Kristian Kodet
Naděje
Id: 399004
olej/karton, rozměr ve výřezu 25,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Trapná situace
Id: 406801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 500 Kč
Drahoslav Šolta
Kinského zahrada
Id: 406403
akryl/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
František Tichý
Žena s kloboukem
Id: 406903
tužka/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
25 000 Kč
Bohumil Vrzal
Na jih od Brna
Id: 411502
kombinovaná technika/plátno, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč
František Tichý
Hrazdaři II
Id: 406904
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 37 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 600 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! III.
Id: 409413
grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 200 Kč
Olga
Id: 400904
fotografie, rozměr listu cca 31 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Karel Chaba
Belveder
Id: 402102
olej/plátno, rozměr 19,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Zdeněk Miler
Krteček
Id: 407402
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 49