Čas na serveru 07:05:37

Aukce LXXXVIII./2023

Jiří Mocek - Modelka II.

Jiří Mocek
Modelka II.

Id: 406701

olej/plátno, rozměr 35 x 23 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní části

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Roman Havelka - V zimě

Roman Havelka
V zimě

Id: 413303

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Portrét

Andrej Bělocvětov
Portrét

Id: 403303

tuš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 700

Detail

Příhozy: 48

Auguste Rodin - Ruka

Auguste Rodin
Ruka

Id: 410511

bronzová plastika, rozměr 22 x 14 x 9 cm, značeno na zápěstí, jedná se o novodobý odlitek

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Pasta  Oner - You are not alone

Pasta Oner
You are not alone

Id: 390603

Vyvolávací cena:

13 501

Detail

František Kupka - Umělecký kritik

František Kupka
Umělecký kritik

Id: 410901

lept/papír, rozměr listu 28 x 19 cm, značeno razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František  Tichý - Milosrdný samaritán III

František Tichý
Milosrdný samaritán III

Id: 406901

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Josef Fiala - Před chalupou

Josef Fiala
Před chalupou

Id: 403502

olej/plátno, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Účastníci: 19

Jan Saudek - Tanečník

Tanečník

Id: 409201

fotografie na kapadesce, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Kája Saudek - Auto brzdí

Kája Saudek
Auto brzdí

Id: 412301

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm, neznačeno, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 200

Detail

Bert Stern - Marilyn Monroe - Last sitting

Bert Stern
Marilyn Monroe - Last sitting

Id: 406301

fotografie, rozměr ve výřezu 52 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Rudolf Kremlička - Strom

Rudolf Kremlička
Strom

Id: 409705

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jánuš Kubíček - Zátiší s podnosem

Jánuš Kubíček
Zátiší s podnosem

Id: 409407

olej/lepenka, rozměr 68 x 53 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 300

Detail

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 407007

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 392303

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, číslováno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, poškozené krycí plexi

Vyvolávací cena:

11 000

Detail