Čas na serveru 02:39:16

Aukce LXXXVIII./2023

Jaroslav Vlasák - Někde

Jaroslav Vlasák
Někde

Id: 404102

strukturální malba, olej/akryl, malířská deska, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan  Zrzavý - Básník a múza

Básník a múza

Id: 407003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 407601

patinovaný bronz/kamenný podstavec, celková výška 32,5 cm, výška plastiky 25,5 cm, značeno na plintě

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Apollonas Soben - Ve stylu ayawaska

Apollonas Soben
Ve stylu ayawaska

Id: 411001

Vyvolávací cena:

20 500

Detail

Otakar Číla - Starý dub

Otakar Číla
Starý dub

Id: 401806

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Rudolf Kundera - Cirkus

Rudolf Kundera
Cirkus

Id: 402001

olej/karton, rozměr 40 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Josef Liesler - Cesta lesem

Josef Liesler
Cesta lesem

Id: 402301

olej/karton, rozměr 36 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie - Zpěv 28

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 28

Id: 408403

barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12. dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ota Bubeníček - Na samotě

Ota Bubeníček
Na samotě

Id: 410101

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Hlava Grácie

Hlava Grácie

Id: 410507

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, (vznik 1990), konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu

Oldřich Kulhánek
Bez názvu

Id: 391304

litografie/papír, viditelný rozměr 47 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 601

Detail

Příhozy: 55

Olbram Zoubek - Tři kočky

Tři kočky

Id: 398605

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (2012)

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Marko Čermák - Malý entomolog

Marko Čermák
Malý entomolog

Id: 404003

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 14,5 x 24,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, ilustrace publikovaná v časopise Stezka

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 408301

fotografie, rozměr listu 30,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát vlastníka originálu (vznik 1993), volně loženo

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Augustin Němejc - Dáma v šátku

Augustin Němejc
Dáma v šátku

Id: 408604

olej/karton, rozměr 63 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 500

Detail