Aukce LXXXVIII./2023
Boys and Girls (Gabrielle)
Id: 408303
fotografie, rozměr listu 29 x 40cm, značeno a popsáno ve spodní části, přiložen certifikát pravosti vlastníka fotografie (vznik 1997), volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Alois Kirnig
U mlýna
Id: 402305
olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Oldřich Koníček
U řeky
Id: 408702
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Bohuslav Reynek
Noe
Id: 410509
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Václav Frýdecky
Česání
Id: 407606
plastika - cín, celková výška 74 cm, vespodu opatřeno štítkem z Díla (viz foto)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! II.
Id: 409412
grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 100 Kč
Kamil Lhoták
Motocykl a dvojplošník u továrního komínu
Id: 384108
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
22 000 Kč
Pocta Jiřímu Šalamounovi
Id: 406905
kombinovaná technika, ručně kolorovaný lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 54 x 36 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Účastníci: 18
Anděl
Id: 407002
lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
J.S. Jaroslav Šolc
Vzhůru na poslední cestu
Id: 407202
kombinovaná technika, olej/inkoust/akryl/plátno, rozměr 57 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Divertimento
Id: 408703
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm (velký formát), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Kytice
Id: 409406
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 46 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 000 Kč
Bohuslav Reynek
Galilea I
Id: 412903
lept a suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Petr Šmaha
Milenci III
Id: 407603
olej/plátno, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 500 Kč
Příhozy: 48
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! I.
Id: 409411
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 100 Kč