Čas na serveru 16:48:00

Aukce LXXXVIII./2023

Jan Saudek - Boys and Girls (Gabrielle)

Boys and Girls (Gabrielle)

Id: 408303

fotografie, rozměr listu 29 x 40cm, značeno a popsáno ve spodní části, přiložen certifikát pravosti vlastníka fotografie (vznik 1997), volně loženo

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Alois Kirnig - U mlýna

Alois Kirnig
U mlýna

Id: 402305

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Oldřich Koníček - U řeky

Oldřich Koníček
U řeky

Id: 408702

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Bohuslav Reynek - Noe

Bohuslav Reynek
Noe

Id: 410509

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Václav Frýdecky - Česání

Václav Frýdecky
Česání

Id: 407606

plastika - cín, celková výška 74 cm, vespodu opatřeno štítkem z Díla (viz foto)

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! II.

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! II.

Id: 409412

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

Vyvolávací cena:

22 100

Detail

Kamil Lhoták - Motocykl a dvojplošník u továrního komínu

Kamil Lhoták
Motocykl a dvojplošník u továrního komínu

Id: 384108

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jiří Anderle - Pocta Jiřímu Šalamounovi

Pocta Jiřímu Šalamounovi

Id: 406905

kombinovaná technika, ručně kolorovaný lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 54 x 36 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Účastníci: 18

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 407002

lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

J.S. Jaroslav Šolc - Vzhůru na poslední cestu

J.S. Jaroslav Šolc
Vzhůru na poslední cestu

Id: 407202

kombinovaná technika, olej/inkoust/akryl/plátno, rozměr 57 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jiří Anderle - Divertimento

Divertimento

Id: 408703

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm (velký formát), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Kytice

František Daněk - Sedláček
Kytice

Id: 409406

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 46 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Bohuslav Reynek - Galilea I

Bohuslav Reynek
Galilea I

Id: 412903

lept a suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Petr Šmaha - Milenci III

Petr Šmaha
Milenci III

Id: 407603

olej/plátno, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Příhozy: 48

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! I.

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! I.

Id: 409411

Vyvolávací cena:

21 100

Detail