Čas na serveru 20:57:01

Aukce LXXXVIII./2023

Ota Janeček - Ráj

Ráj

Id: 408003

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem, č. soupisu 8080

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Vilém  Kreibich - Lokomotiva

Vilém Kreibich
Lokomotiva

Id: 411701

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Olbram Zoubek - Hlava ženy, která povstává

Hlava ženy, která povstává

Id: 387002

papírový reliéf, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 48

Jan Preisler - Studie ženy

Jan Preisler
Studie ženy

Id: 408603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po obvodu papíru trhliny

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Adolf Born - Kočka a pták

Kočka a pták

Id: 412202

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 200

Detail

Salvador Dalí - Babaouo

Salvador Dalí
Babaouo

Id: 407302

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí 117-78-2

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jan Jüngling - Taxis

Jan Jüngling
Taxis

Id: 408801

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 600

Detail

Karel Hodr - U řeky

Karel Hodr
U řeky

Id: 410801

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 600

Detail

Jaroslav Vlasák - Experiment

Jaroslav Vlasák
Experiment

Id: 404101

strukturální malba, olej/akryl/malířská deska, rozměr 53 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Antonín Dvořák

Oldřich Kulhánek
Antonín Dvořák

Id: 404403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Sam Shaw - Marilyn Monroe - LA 1954

Sam Shaw
Marilyn Monroe - LA 1954

Id: 406302

fotografie, rozměr 55 x 45 cm, na zadní straně razítko autora a číslováno 30/30 z limitované edice Gold Star I, nerámováno, vloženo v původních zlatých deskách s průvodními informacemi viz foto

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Vratislav Vosátka - Světice u Říčan

Vratislav Vosátka
Světice u Říčan

Id: 409702

olej/karton, rozměr 51 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jiří Hilmar - Kvádry

Jiří Hilmar
Kvádry

Id: 406201

kombinovaná technika, pastel/papír, rozměr 41 x 31 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 100

Detail

Příhozy: 49

František  Hudeček - Pasáček

František Hudeček
Pasáček

Id: 403701

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Adolf Born - Sen

Sen

Id: 404502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, značeno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail