Čas na serveru 08:58:35

Aukce LXXXVIII./2023

Václav Radimský - Nad řekou

Václav Radimský
Nad řekou

Id: 413304

olej/karton, rozměr 59 x 93,5 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr.Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
50 000

630 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 97

Josef Jíra - Pstruh od mlynářů

Josef Jíra
Pstruh od mlynářů

Id: 406101

olej/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

350 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 113

Kája Saudek - Pochodeň

Kája Saudek
Pochodeň

Id: 412205

kombinovaná technika, olej/tuš/ tužka/plátno, rozměr cca 55,5 x 25,5 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

246 000

Detail

Příhozy: 96

Josef Hlinomaz - Lákající krasavice

Josef Hlinomaz
Lákající krasavice

Id: 408201

olej/karton, rozměr 34 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 109

Jan Saudek - Torzo č.1

Torzo č.1

Id: 413101

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

205 000

Detail

Příhozy: 81

Václav Špála - Žena se zdviženýma rukama

Žena se zdviženýma rukama

Id: 410301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

152 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 74

Josef Rataj - Zátopek

Josef Rataj
Zátopek

Id: 412101

kombinovaná technika, akryl/sprej/plátno, rozměr 145 x 145 cm, značeno na levé straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

126 000

Detail

Příhozy: 87

Rudolf Krajc - Portrét

Rudolf Krajc
Portrét

Id: 412902

olej/plátno, rozměr 52 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Příhozy: 84

František Ringo Čech - Palác Ježíšek

František Ringo Čech
Palác Ježíšek

Id: 405103

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Účastníci: 30

Příhozy: 94

Robert Jiran - Před zrcadlem

Robert Jiran
Před zrcadlem

Id: 403804

Vyvolávací cena:

111 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 98

František Ringo Čech - Antarktida

František Ringo Čech
Antarktida

Id: 405102

olej/plátno, rozměr 45 x 125 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

100 999

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 105

Stanislav Lolek - Podzim

Stanislav Lolek
Podzim

Id: 413302

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Příhozy: 108

Vladislav Mirvald - Konstruktivní variace

Vladislav Mirvald
Konstruktivní variace

Id: 404801

tuš/papír, rozměr listu 65,5 x 49 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo bylo vystaveno ve Villa Pellé jako součást výstavy Mirvald Kaláb - Kód geometrie, 2021 (viz foto z výstavy)

Vyvolávací cena:

93 000

Detail

Příhozy: 98

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 408001

plastika bronz/kámen, rozměr 39 x 43 x 16 cm, značeno na zadní straně plastiky, č.soupisu 6244, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem

Vyvolávací cena:
15 000

90 000

Detail

Příhozy: 54

Karel Chaba  - Slepá ulička

Karel Chaba
Slepá ulička

Id: 402103

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba lokálně promáčknutá

Vyvolávací cena:

88 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 104