Čas na serveru 00:35:16

Aukce LXXXX/2023

Jan Saudek - Dáma se zeleným deštníkem

Dáma se zeleným deštníkem

Id: 429901

fotografie, rozměr listu 33,5 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vlastníka fotografie

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Karel Novák - Říp

Karel Novák
Říp

Id: 423001

olej/plátno, rozměr 52 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan  Bauch - Andělka

Jan Bauch
Andělka

Id: 427502

tempera/karton, rozměr ve výřezu 32,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena expertiza prof. Dr. Miroslava Klivara

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Rapin - Dívka s perlou

Jan Rapin
Dívka s perlou

Id: 430003

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Libor Wagner - Ohrožení

Libor Wagner
Ohrožení

Id: 426101

kombinovaná technika, olej/ písek/plátno, rozměr 65 x 83 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Alois Schneiderka - Hory

Alois Schneiderka
Hory

Id: 431301

olej/karton, rozměr 79 x 98 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Saudek - Tied Woman

Tied Woman

Id: 427101

fotografie, rozměr listu cca 23 x 18,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Miloš Kurovský - Dívka a démon

Miloš Kurovský
Dívka a démon

Id: 425903

pastel/velur fixovaný na sololitu, rozměr 56 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech odřený povrch malby

Vyvolávací cena:

12 155

Detail

Antonín Hudeček - U řeky

Antonín Hudeček
U řeky

Id: 429704

olej/papír, rozměr 44 x 60 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Iva Hüttnerová - Plavci

Iva Hüttnerová
Plavci

Id: 429102

litografie - autorský tisk/papír, rozměr 50 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Jaroslav Vlasák - Revelace

Jaroslav Vlasák
Revelace

Id: 423601

olej/sololit, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Adolf Born - Kočka a pes

Kočka a pes

Id: 429604

propiska/papír, rozměr ve výřezu 7 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jakub Obrovský - Žena s kyticí kopretin

Jakub Obrovský
Žena s kyticí kopretin

Id: 419406

tužka/papír, rozměr ve výřezu 41 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 900

Detail

Apollonas Soben - Egyptská krása

Apollonas Soben
Egyptská krása

Id: 430202

Vyvolávací cena:

10 501

Detail

Richard Wiesner - Čtenářka

Richard Wiesner
Čtenářka

Id: 418802

olaj/plátno, rozměr 81 x 68 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail