Čas na serveru 02:27:22

Aukce LXXXX/2023

Oldřich Kulhánek - Rudolf II.

Oldřich Kulhánek
Rudolf II.

Id: 427009

barevný lept/papír, rozměr listu 95 x 64 cm (velký formát!!!), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Theodor Pištěk - Žoldáci

Theodor Pištěk
Žoldáci

Id: 428503

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 24,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vzniklo jako návrh kostýmů pro animovaný film

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jindřich Wielgus - Schoulená

Jindřich Wielgus
Schoulená

Id: 430901

žulová plastika, rozměr 36 x 25 x 25 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:
12 000

31 000

Detail

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 429801

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 32 x 22,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1996)

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

Příhozy: 52

Gustav  Porš - U lesa

Gustav Porš
U lesa

Id: 425001

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Baletka

Miroslava Vrbová - Štefková
Baletka

Id: 418801

olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 700

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 48

Jan Saudek - Jana Luk Looks

Jana Luk Looks

Id: 426405

fotografie, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 100

Detail

Antonín Hudeček - Potok

Antonín Hudeček
Potok

Id: 423002

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 100

Detail

Účastníci: 18

Jiří Mocek - Lolitka

Jiří Mocek
Lolitka

Id: 423401

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 410903

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jaroslav Panuška - V rákosí

Jaroslav Panuška
V rákosí

Id: 420303

olej/karton, rozměr 13 x 18 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 58

Andy Warhol - Dollar Sign

Andy Warhol
Dollar Sign

Id: 421802

litografie/ruční papír, rozměr 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 26/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 422603

pálena hlína, glazováno, rozměr 20 x 11 cm, značeno na spodní části

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Zdeněk Miler - Jak krtek ke kalhotkám přišel

Zdeněk Miler
Jak krtek ke kalhotkám přišel

Id: 422903

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 16,5 x 27 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Kupka - L'assiette au beurre - Religion IV

František Kupka
L'assiette au beurre - Religion IV

Id: 424204

konvolut tří kusů, barevná litografie/papír, rozměr listu 30 x 24cm, značeno a popsáno v tisku ve spodní části, zaskleno, rámováno, politické karikatury Františka Kupky pro pařížský satirický časopis L'Assiette au Beurre z let 1901-1907, konkrétně číslo Religion (Náboženství), No.162, vyd. 1904

Vyvolávací cena:

27 000

Detail