Čas na serveru 00:11:49

Aukce LXXXX/2023

Pavel Pardy - Polibek

Pavel Pardy
Polibek

Id: 429201

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 52

Zdeněk Červinka - Převozník

Zdeněk Červinka
Převozník

Id: 429202

olej/sololit, rozměr 20 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 60

Salvador Dalí - Božská komedie - Zpěv 33

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 33

Id: 427602

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 19 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 500

Detail

Příhozy: 61

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 419001

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Jiří Anderle - Růže a dívka

Růže a dívka

Id: 422202

litografie/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 36 x 25,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 68

František Tavík Šimon - New York

František Tavík Šimon
New York

Id: 429005

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 47 x 36 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 53

Jiří Anderle - Simonetta

Simonetta

Id: 428903

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

42 300

Detail

Příhozy: 54

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice II

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice II

Id: 410902

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 42 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 60

František Ringo Čech - Noční trénink

František Ringo Čech
Noční trénink

Id: 418602

olej/plátno, rozměr 55 x 40 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Kristian Kodet - Ženy

Kristian Kodet
Ženy

Id: 426802

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, vznik 2003, v místě podpisu vryp v malbě (viz foto)

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Jan Saudek - New York, New York

New York, New York

Id: 427005

fotografie, rozměr 40 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 52

Vincent Hložník - Bojovník

Vincent Hložník
Bojovník

Id: 427501

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, pochází z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 53

Václav Tikal - Studie přírody

Václav Tikal
Studie přírody

Id: 429002

tempera/karton, rozměr 21,5 x 15 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

41 500

Detail

Příhozy: 61

Edvard Munch - Výkřik

Edvard Munch
Výkřik

Id: 410510

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky cca 50 cm, výška podstavce cca 4 cm, značeno na plintu, novodobý odlitek

Vyvolávací cena:
6 000

41 000

Detail

Bohuslav Reynek - Sv. Martin

Bohuslav Reynek
Sv. Martin

Id: 420402

suchá jehla/papír, rozměr listu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52