Čas na serveru 02:34:46

Aukce LXXXX/2023

Vojtěch  Sedláček - Srnka

Vojtěch Sedláček
Srnka

Id: 426304

kombinovaná technika/papír, rozměr 33 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Josef Velčovský - Kaktus

Josef Velčovský
Kaktus

Id: 414304

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Neznačeno - Alpská krajina

Neznačeno
Alpská krajina

Id: 428404

olej/plátno, rozměr 31,5 x 42 cm, neznačeno, rámováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Jan  Kojan - Ryby

Jan Kojan
Ryby

Id: 419402

olej/plátno, rozměr 41 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Gross - Hrozba (Strašák)

František Gross
Hrozba (Strašák)

Id: 415702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 18,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rok 1981, náklad 70 ks

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 421102

olej/karton, rozměr 40 x 52 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Hoffmeister - Karikatura

Adolf Hoffmeister
Karikatura

Id: 420305

tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Augustin Němejc - Mušketýr

Augustin Němejc
Mušketýr

Id: 408607

tuš/papír, rozměr listu 22 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, text "Pívali naši, pijeme taky. Zůstali dlužni, zůstaňme taky!"

Vyvolávací cena:

1 700

Detail