Čas na serveru 04:16:21

Aukce LXXXX/2023

Josef Váchal - Čisté jitro

Josef Váchal
Čisté jitro

Id: 429402

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

4 300

Detail

Emil Filla - Kůň a ženy přepadené šelmou, opus 146

Emil Filla
Kůň a ženy přepadené šelmou, opus 146

Id: 394012

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 22 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Pietro Bottoli - Loďky

Pietro Bottoli
Loďky

Id: 411403

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 33 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Zdeněk Seydl - Ptáček, který nikoho neohrožuje

Zdeněk Seydl
Ptáček, který nikoho neohrožuje

Id: 422602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, značeno a popsáno v horní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Richard Lauda - Jindřichův Hradec

Richard Lauda
Jindřichův Hradec

Id: 426301

olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jaroslav Vlasák - Rituální geometrie

Jaroslav Vlasák
Rituální geometrie

Id: 426406

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Iva Hüttnerová - Souboj

Iva Hüttnerová
Souboj

Id: 429106

litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 414305

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jaroslav Fišer - Woodoo

Jaroslav Fišer
Woodoo

Id: 423703

kombinovaná technika/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Rajko Tomič - Rybář

Rajko Tomič
Rybář

Id: 417101

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Pravoslav Kotík - Při tanci

Pravoslav Kotík
Při tanci

Id: 425901

akvarel/papír, rozměr listu cca 12 x 31 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Neznačeno - Žánrová scéna

Neznačeno
Žánrová scéna

Id: 408608

olej/dřevo, rozměr 31,5 x 25,5 cm, neznačeno, podélná prasklina, v minulosti restaurováno, nerámováno, parketáž

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Leitgeb - Zátiší s ocúnem

Ladislav Leitgeb
Zátiší s ocúnem

Id: 420606

olej/lepenka, rozměr 50 x 38 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Intermezzo

Intermezzo

Id: 427202

heliogravura/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Friedrich Zimmermann - Cesta

Friedrich Zimmermann
Cesta

Id: 429303

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail