Čas na serveru 01:22:27

Aukce LXXXX/2023

Jan Saudek - New York, New York II

New York, New York II

Id: 426201

digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Patrik Saudek - Superhana

Patrik Saudek
Superhana

Id: 429601

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno v levém horním rohu, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 500

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 424301

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

19 700

Detail

Adolf Born - Večer ve varieté

Večer ve varieté

Id: 422801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 25 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Patrik Saudek - Kometa II

Patrik Saudek
Kometa II

Id: 429602

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Vladimír Renčín - Středověk

Vladimír Renčín
Středověk

Id: 425503

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, publikováno v brožuře Památky stavebních uměleckých slohů - Pražský Hrad

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jan Saudek - The End of the World

The End of the World

Id: 427102

fotografie, rozměr listu 25 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Karel Malich - Série II

Karel Malich
Série II

Id: 425101

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 26 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

Adolf Born - Paridův soud

Paridův soud

Id: 427007

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 122

Detail

Josef Ženíšek - Dívka s květinou

Josef Ženíšek
Dívka s květinou

Id: 412002

olej/plátno, rozměr 97 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Ladislav Ehrlich - Na moři

Ladislav Ehrlich
Na moři

Id: 420603

olej/karton, rozměr 61 x 92 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 52

Jiří Anderle - Stárnoucí dívka

Stárnoucí dívka

Id: 428902

suchá jehla/měkký kryt/papír, rozměr listu 29 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

George Barris - Marilyn Monroe

George Barris
Marilyn Monroe

Id: 428701

fotografie, rozměr cca 49 x 39 cm, popis a číslování na zadní straně, zaskleno UV sklem, rámováno, přiložen certifikát autenticity (vznik 1962)

Vyvolávací cena:

17 501

Detail

Robert Jiran - Oslava

Robert Jiran
Oslava

Id: 403801

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Experience

Jaroslav Vlasák
Experience

Id: 423602

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail