Čas na serveru 17:10:03

Aukce LXXXX/2023

Gustav  Porš - Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce

Gustav Porš
Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce

Id: 423101

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jiří Anderle - Vanitas III

Vanitas III

Id: 425502

lept/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 100

Detail

Adolf Born - Pokušení poustevníka

Pokušení poustevníka

Id: 427006

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 55,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Nikolaj Feďkovič - Rybářská jeseň

Nikolaj Feďkovič
Rybářská jeseň

Id: 429502

olej/překližka, rozměr 28 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 56

Viktorie Chaloupková - Křeslo pro hosta

Viktorie Chaloupková
Křeslo pro hosta

Id: 424801

olej/sololit, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen původní účet z roku 1995

Vyvolávací cena:

24 750

Detail

Jiří Načeradský - Mužský akt

Jiří Načeradský
Mužský akt

Id: 429104

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 600

Detail

Patrik Saudek - Oči (Quo Vadismus)

Patrik Saudek
Oči (Quo Vadismus)

Id: 425801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 428103

pálená hlína/glazura, rozměr cca 16,5 x 10 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Ota Janeček - Pirát

Pirát

Id: 429107

pastel/papír, rozměr listu 27 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č.3944

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Apollonas Soben - Výkřik a kontrast

Apollonas Soben
Výkřik a kontrast

Id: 430201

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jan  Zrzavý - Krajina s hradem

Krajina s hradem

Id: 419408

pastel/papír, rozměr 37 x 46 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír na několika místech poškozený

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Ota Bubeníček - Mraky nad krajem

Ota Bubeníček
Mraky nad krajem

Id: 423801

olej/plátno, rozměr 64 x 72 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, v minulosti vystaveno (1932), odborně restaurováno, restaurátorská zpráva (kopie) přiložena, vyhotovili Šárka a Petr BERGEROVI, akad. mal. a restaurátoři (2017)

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Robert Jiran - Akt

Robert Jiran
Akt

Id: 406001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorským razítkem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 54

Arnošt Paderlík - Jahody

Arnošt Paderlík
Jahody

Id: 426702

olej/sololit, rozměr 13 x 20,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Robert Jiran - Ležící akt

Robert Jiran
Ležící akt

Id: 419801

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail