Čas na serveru 14:17:03

Aukce LXXXX/2023

Tomáš Bím - Žluté opuncie

Tomáš Bím
Žluté opuncie

Id: 424403

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 17,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 49

František Muzika - Vegetace

František Muzika
Vegetace

Id: 425701

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Rudolf Krivoš - Vrcharská Madona

Rudolf Krivoš
Vrcharská Madona

Id: 426403

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 50 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Boris Jirků - Kostel sv. Jana Theodora

Boris Jirků
Kostel sv. Jana Theodora

Id: 426401

akryl/sololit, rozměr 30 x 40 cm, včetně rámu 50 x 60 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítek, v minulosti bylo dílo součástí výstavy autorových děl

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Theodor Pištěk - Král a generál

Theodor Pištěk
Král a generál

Id: 428504

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 25 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, vzniklo jako návrh kostýmů pro animovaný film

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

František  Max - Mikuláš z Karmelitské ul.

František Max
Mikuláš z Karmelitské ul.

Id: 405907

olej/karton, rozměr 65 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Karel Chaba  - Palma

Karel Chaba
Palma

Id: 424401

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Účastníci: 19

Karel Chaba  - Kašna

Karel Chaba
Kašna

Id: 424402

olej/plátno, rozměr 35 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 49

Lutobor Hlavsa - Obraz

Lutobor Hlavsa
Obraz

Id: 426801

olej/karton, rozměr 39 x 30 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Otto Molitor - Krojovaná děvčata

Otto Molitor
Krojovaná děvčata

Id: 420801

olej/plátno, rozměr 53 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Karel Zeman - Pohádka o Honzíkovi a Mařence

Karel Zeman
Pohádka o Honzíkovi a Mařence

Id: 430103

orig. pohyblivá plošková loutka, kombinovaná technika, tempera/papír/drát, rozměr 25 x 32 cm, zaskleno, rámováno, čas ve filmu 49.15

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 59

Arnošt Paderlík - Námluvy

Arnošt Paderlík
Námluvy

Id: 426703

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 35 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Theodor Pištěk - Náčelník

Theodor Pištěk
Náčelník

Id: 428501

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 35 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vzniklo jako návrh kostýmů pro animovaný film

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Karel Chaba  - Dvě hrušky

Karel Chaba
Dvě hrušky

Id: 426701

olej/karton, rozměr 20 x 20 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

32 800

Detail

Jan Saudek - Dopisy - konvolut šesti kusů

Dopisy - konvolut šesti kusů

Id: 424501

konvolut šesti osobních dopisů v autorsky ilustrovaných obálkách, k většině přiložena fotografie s popisem, původní stav, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail