Čas na serveru 15:34:36

Aukce LXXXX/2023

Jaroslav Vlasák - Bez názvu

Jaroslav Vlasák
Bez názvu

Id: 427301

olej/karton, rozměr 60 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Rapin - Zátiší

Jan Rapin
Zátiší

Id: 429103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 409806

dřevěná plastika, celkový rozměr 13 x 8 cm, značeno ve spodní části, v minulosti oprava špičky zobáčku

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Vincenc Vingler - Racek

Vincenc Vingler
Racek

Id: 421502

patinovaná sádra, rozměr cca 31 x 35 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Váchal - Vedra

Josef Váchal
Vedra

Id: 429401

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, značeno v tisku a tužkou, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

7 611

Detail

Jakub Špaňhel - Sv. Vít

Jakub Špaňhel
Sv. Vít

Id: 420107

litografie/papír, rozměr listu cca 68 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Václav  Kozák - Pražský motiv

Václav Kozák
Pražský motiv

Id: 426002

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef  Zamazal - Květinové zátiší

Josef Zamazal
Květinové zátiší

Id: 428401

olej/plátno, rozměr 85 x 63 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vilém  Kreibich - Horníci

Vilém Kreibich
Horníci

Id: 414002

olej/plátno, rozměr 49 x 67 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, volné v rámu, malba v ploše setřelá

Vyvolávací cena:

7 200

Detail

Jiří  Kaucký - Jindřichův Hradec

Jiří Kaucký
Jindřichův Hradec

Id: 426302

olej/plátno, rozměr 36 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 070

Detail

František Kupka - L'assiette au beurre - Religion V

František Kupka
L'assiette au beurre - Religion V

Id: 424205

konvolut tří kusů, barevná litografie/papír, rozměr listu 30 x 24cm (2 ks) a 30 x 50 cm (1 ks), značeno a popsáno v tisku ve spodní části, zaskleno, rámováno, politické karikatury Františka Kupky pro pařížský satirický časopis L'Assiette au Beurre z let 1901-1907, konkrétně číslo Religion (Náboženství), No.162, vyd. 1904

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Viktorie Chaloupková - Důvěrnosti

Viktorie Chaloupková
Důvěrnosti

Id: 424802

olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Benda - Zatiší s melounem

Jan Benda
Zatiší s melounem

Id: 427003

akryl/karton, rozměr cca 50 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Jíra - Královna

Josef Jíra
Královna

Id: 427603

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na dvou místech papír potřísněn barvou (viz foto)

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Rapin - Zátiší s třešněmi

Jan Rapin
Zátiší s třešněmi

Id: 430002

Vyvolávací cena:

7 000

Detail