Čas na serveru 01:23:35

Aukce LXXXX/2023

Maxim Kopf - Kytice

Maxim Kopf
Kytice

Id: 423901

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
12 500

365 000

Detail

Příhozy: 85

Maxim Kopf - Krkonošská krajina

Maxim Kopf
Krkonošská krajina

Id: 425201

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

340 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 79

Jan  Zrzavý - Motiv piazzetty v Benátkách

Motiv piazzetty v Benátkách

Id: 415707

kombinovaná technika, pastel/běloba/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, chráněno muzeálním sklem, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Vyvolávací cena:
10 500

305 000

Detail

Příhozy: 93

Josef Jíra - Pstruzi z Jizery

Josef Jíra
Pstruzi z Jizery

Id: 430801

olej/sololit, rozměr 47 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně původní prodejní štítek z Díla

Vyvolávací cena:
15 000

300 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 86

Václav Špála - Krajina s rybníkem

Krajina s rybníkem

Id: 426706

akvarel/papír, rozměr 33 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

225 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 85

Maxim Kopf - Na ulici

Maxim Kopf
Na ulici

Id: 423902

olej/plátno, rozměr 50 x 64 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
9 500

220 000

Detail

Příhozy: 83

Josef Mařatka - Inteligence

Josef Mařatka
Inteligence

Id: 430902

bronzová plastika, výška 140 cm, rozměr podstavce 36 x 50 cm, značeno autorem na plintu a litcem: K. Barták Praha

Vyvolávací cena:
35 000

195 000

Detail

Příhozy: 76

Jan Saudek - The right day...

The right day...

Id: 425401

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

190 000

Detail

Jan Pištěk - Maserati

Jan Pištěk
Maserati

Id: 424602

olej/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 33,5 x 48,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, získáno z rodiny automobilového závodníka Václava Hovorky, dílo vzniklo jako předloha pro zadní stranu časopisu Motor, roč. 17, únor 1985. Časopis přiložen, na str. 49 článek o V. Hovorkovi

Vyvolávací cena:
12 500

159 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 91

František Kaván - Vlčí máky u Sedmihorek

František Kaván
Vlčí máky u Sedmihorek

Id: 426608

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 500

155 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 103

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 421701

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

150 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 105

Zdeněk Burian - Ztraceni v pustině

Zdeněk Burian
Ztraceni v pustině

Id: 432101

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana Ztraceni v pustině uveřejněné v časopisu Ohníček, roč.19, č. 19, rok 1969, originální výtisk Ohníčku přiložen

Vyvolávací cena:
12 500

147 000

Detail

Příhozy: 63

František Tavík Šimon - Neděle ve Stromovce

František Tavík Šimon
Neděle ve Stromovce

Id: 428301

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 82

Josef Rataj - Brigitte Bardot

Josef Rataj
Brigitte Bardot

Id: 422403

kombinovaná technika, akryl/sprej/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 500

130 000

Detail

Příhozy: 96

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 426001

olej/plátno, rozměr 100 x 210 cm (VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT! Včetně rámu 120 x 230 cm), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, malba místy odřená (viz foto)

Vyvolávací cena:
25 000

95 000

Detail

Příhozy: 50