Čas na serveru 23:53:02

Aukce LXXXX/2023

Jan Saudek - Zármutek v rodině konkrétního lakýrníka, radost v komuně abstraktního malíře

Zármutek v rodině konkrétního lakýrníka, radost v komuně abstraktního malíře

Id: 426901

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 71

Vladimír Kompánek - Kostelík

Vladimír Kompánek
Kostelík

Id: 424103

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
7 500

82 000

Detail

Příhozy: 69

Josef Loukota - Baletka

Josef Loukota
Baletka

Id: 428302

olej/plátno, rozměr 89 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, plátno na několika místech mírně zvlněné, znatelný otvor v plátně pod signaturou

Vyvolávací cena:
12 500

77 000

Detail

Příhozy: 69

František Jiroudek - Letní krajina

František Jiroudek
Letní krajina

Id: 430903

olej/plátno, rozměr 145 x 200 cm (VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT!!), značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
25 000

77 000

Detail

Pablo Picasso - La Celestine

Pablo Picasso
La Celestine

Id: 427604

lept/ruční papír, rozměr listu 20,5 x 16,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch

Vyvolávací cena:

74 900

Detail

Příhozy: 60

Ota Janeček - Rozpad organické hmoty

Rozpad organické hmoty

Id: 427601

olej/deska, rozměr 26,5 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, uvedeno v autorově soupisu díla pod číslem 3830

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 65

Josef Loukota - Mondény

Josef Loukota
Mondény

Id: 426803

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr cca 40 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 50

Milan Laluha - Mičinská kompozice

Milan Laluha
Mičinská kompozice

Id: 425302

olej/sololit, rozměr 25 x 25 cm, značeno ve spodní části, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 61

Louisa  Piepenhagen - Fontána

Louisa Piepenhagen
Fontána

Id: 420403

olej/plátno, rozměr 23,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
7 500

69 500

Detail

Příhozy: 74

Václav Špála - Mánes

Mánes

Id: 422905

akvarel/papír, rozměr 125 x 90 cm (velký formát!!!), značeno a popsáno v ploše, zaskleno, rámováno, složeno ze dvou částí (viz foto), jedná se o návrh plakátu k 134. členské výstavě S.V.U. Mánes v roce 1927. Plakát je aktuálně (duben 2023) součástí výstavy Řeč plakátu 1890 - 1938, UPM v Praze

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Příhozy: 57

Bohumír Matal - Geometrická kompozice

Bohumír Matal
Geometrická kompozice

Id: 426902

olej/sololit, rozměr 40 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
12 500

67 000

Detail

Příhozy: 62

Kamil Linhart - U Ohře

Kamil Linhart
U Ohře

Id: 421901

olej/plátno, rozměr 64 x 92 cm, neznačeno, olištováno

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Jaroslav Panuška - Muchomůrky

Jaroslav Panuška
Muchomůrky

Id: 422601

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Josef Lada - PF 1947

Josef Lada
PF 1947

Id: 423301

kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr listu 31 x 22 cm, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 62

Jiří Anderle - Vanitas

Vanitas

Id: 428801

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, popsáno v tisku - pocta Zdeňkovi Sklenářovi k 75. narozeninám, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

55 500

Detail

Příhozy: 65